Коваленко про збори

Соснівський «Рочин» продовжує підготовку до офіційних матчів у 2018 році. Наприкінці січня команда вийшла з відпустки і приступила до тренувань. Про особливості тренувального процесу розповів багаторічний воротар команди Анатолій Коваленко.

Два з половиною місяці хлопці перебували у відпустці, тому за футболом засумували усі, – каже Анатолій Коваленко. – Думаю, кожен з хлопців підтримував свою спортивну форму, оскільки за такий період відпустки жити без футболу, мабуть, нереально. Зараз ми поступово втягуємося у тренувальний процес. Цього тижня у нас у Львові запланований медогляд, після чого тренування стануть ще більш насиченими. Будемо значно більше працювати над фізичною підготовкою, навантаження для хлопців будуть серйознішими.

Команда встигла зіграти уже два товариські поєдинки у Львові.

Не знаю хто що очікував від цих поєдинків, але вони прогнозовано показали, що команда ще зовсім не готова. Робити з цих поєдинків якісь висновки буде зарано, адже ми лише розпочали підготовку до офіційних матчів. Зараз чимало уваги приділяємо кросам та заняттям з шейпінгу.