Без шансів для суперника

Соснівський «Рочин» завершив виступи у чемпіонаті Львівщини з футболу серед команд Прем’єр-ліги. В останньому матчі чемпіонату наша команда каменя на каменя не залишила від ФСК «Яворів». «Рочин» на виїзді святкував розгромну перемогу з рахунком 7:0.

Інтрига у матчі померла вже до 10 хвилини, коли рахунок став 3:0. Соснівчани не дозволяли суперникам навіть переходити середину поля. Голи “Рочин” забивав досить легко та невимушено, наче на тренуванні. Різниця у класі була надто великою. Соснівчани з відповідальністю підійшли до цієї гри, хоча з точки зору турнірної таблиці для них цей матч нічого вже не вирішував. Після першого тайму рахунок був 5:0. У другому таймі ФСК “Яворів” дещо почав чинити опір, пропустивши лише два голи. “Рочин” грав у своє задоволення, забиваючи голи на різні смаки. Особливо видовищним став шостий гол: Назар Цюпка у стрибку через себе пробив в кут воріт “Яворова”. А поставив крапку у грі і у всьому чемпіонаті гол Андрія Деви, який став найкращим бомбардиром “Рочина” в Чемпіонаті Львівщини-2017, забивши 12 голів. Так зване тренування з підвищеною відповідальністю напередодні гри у Чорткові, яка відбудеться 8 листопада, вдалося, як кажуть, на славу. Це була остання гра “Рочина” в чемпіонаті області. “Рочин” вдруге поспіль здобуває срібні медалі.

“Рочин” у цій грі виступав у такому складі: Грицаль Михайло; Домальчук Олег (Васюта Роман, 46); Іванишин Павло; Портянко Олександр; Дмитрух Віталій; Кашуба Віталій (Цюпка Назар, 58); Кохман Андрій; Яструб Юрій (Болкіт Максим, 46); Галянт Олег (Семиряк Іван, 46); Кутний Юрій; Дева Андрій

За “Рочин” забивали: Андрій Дева – 2, Портянко, Іванишин, Цюпка, Галянт, Кутний