Блискучий старт юних сокальчан

У неділю, 3 грудня, в сокальській ДЮСШ “Соколяни” відбулася історична подія – вперше в Сокалі завдяки ФК “Рочин” (Соснівка), який дбає про власну юну зміну, відбулася гра дитячо-юнацької ліги України з футзалу.

Зустрічалися команди вікової категорії 2005/2006 року народження – “Рочин – ДЮСШ “Буг” (Сокаль) та ДЮСШ Маневичі. Перед грою відбулася урочиста церемонія відкриття чемпіонату за участю головного тренера ФК “Рочин” Володимира Підкіпняка, мецената Назарія Білобрана та депутата Сокальської районної ради Олега Кожушка, які виступили з вітальним словом.

Щодо самого матчу, то команда “Рочин – ДЮСШ “Буг” (тренер – С. Матвєєв) завдала розгромної поразки команді з Маневичів з рахунком 5:0, за всіма критеріями гри перегравши однолітків з Волинської області. Голами в складі сокальської команди відзначилися Андрій Кашлай – 2, Ярослав Граб, Руслан Хомик, Роман Царинський.

Сокальська і червоноградські дитячі команди, якими опікується президент ФК “Рочин” Ігор Смолинець, здобули впевнені перемоги у трьох вікових категоріях на старті чемпіонату України. У футбольному клубі “Рочин” росте гідна зміна гравцям дорослого складу, а це найголовніше.

Прес-служба ФК «Рочин»