Бойова нічия в екстремальних умовах

Соснівський «Рочин» та «Карпати» U-19 провели товариський матч у Винниках на стадіоні імені Богдана Маркевича. Обом командам довелося боротися не тільки з суперником, а й з складними погодніми умовами: до матчу та під час нього не вщухав рясний снігопад.

Незважаючи на дуже складні погодні умови, товариський матч таки відбувся і завершився бойовою нічиєю з рахунком 1:1. Зважаючи на велику кількість снігу на футбольному полі самого футболу вболівальники побачили не так багато. У цьому матчі було багато боротьби, у якій поступатися не хотів ніхто.

Незважаючи на справжній сніговий футбол, обидві команди за увесь поєдинок (за домовленістю обох сторін команди грали два тайми по 35 хвилин) створили по кілька гольових моментів. Одними ігровими відрізками краще виглядали гравці «Рочина», іншими – «Карпати» U-19. Підсумковий рахунок матчу виглядав закономірно, хоча на початку матчу арбітри не зафіксували, здавалося б, чистий гол Назара Цюпки через дуже сумнівний офсайд.

На гол «Карпат» U-19 після кутового соснівчани також відповіли зі стандарту. Гол з пенальті забив Роман Васюта.

Післяматчеві коментарі:

Володимир Підкіпняк, головний тренер ФК “Рочин”:

Сьогодні внесли свої корективи у гру погодні умови, тому ми не побачили якісного футболу, який би хотіли побачити у виконанні обох команд. Був на перегляді у нас один гравець, адже ми у пошуках виконавців, які би могли закрити наші слабкі місця. До початку другої частини чемпіонату ще є час, будемо переглядати потенційних новачків. Ми сьогодні не грали в оптимальному складі, оскільки є мікротравма в Олександра Портянка, крім того, травмовані Андрій Дева та Микола Богданов. Добре, що сьогодні наші гравці провели матч без травм на такому важкому полі. В той же час, на жаль, ми знову пропускаємо гол із стандартного положення.

Андрій Тлумак, старший тренер ФК “Карпати” – (U-19):

З точки зору боротьби, думаю, команди сьогодні зіграли хорошу гру. Ми хотіли подивитися, власне, як наші молоді хлопці виглядатимуть на фоні старших від себе футболістів. Ми задоволені матчем, боротьбою в ньому, а також тим, що не програли більш старшим хлопцям. У грі з “Рочином” сьогодні ми переглянули трьох футболістів з “Карпат” (U-17). Якби ми сьогодні зіграли на зеленому полі, то можна було би більше сказати про гру, а після двобою на засніженому полі важко робити висновки.

Прес-служба ФК «Рочин»