Бойова нічия в Оржеві

У заключному матчі першого кола чемпіонату України серед аматорів «Рочин» на виїзді розписав бойову нічию з оржівським ОДЕКом. Підсумковий рахунок матчу – нічия 1:1.

Ігри між ОДЕКом та “Рочином” завжди проходять у напруженій боротьбі. Так сталося і цього разу. Хоча перший тайм пройшов, як кажуть, спокійно і без гольових моментів. Мабуть, давалася втома у гравців обох команд після важких кубкових ігор у середу (в ОДЕКа) і в четвер (у “Рочина”).

Другу половину гри активніше розпочали соснівчани. В сучасному футболі багато що вирішують стандартні моменти. Після подачі з кутового найспритнішим у штрафному майданчику господарів виявився півзахисник “Рочина” Сергій Мельник, який відкрив рахунок у матчі. Після голу соснівчани не скидали обертів, маючи добрі нагоди подвоїти рахунок, але склалося по-іншому…

Після серії помилок воротаря і захисників “Рочина” господарі зрівняли рахунок у матчі. Далі розпочалася досить нервова гра. Арбітр матчу спірні ігрові моменти трактував на користь гравців ОДЕКа. Під кінець матчу досить спірну червону картку у центрі поля отримав Омар Набізада. Але навіть в десятьох соснівчани не знітилися, намагаючись вирвати перемогу у матчі.

“Рочин” завершив перше коло чемпіонату України бойовою нічиєю з принциповим суперником. Наступний матч “Рочин” проведе у середу, 17 жовтня. У Соснівці “Рочин” зіграє першу гру 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів проти “Юності” (Верхня Білка). Початок – 16:00

Склад “Рочина” у матчі в Оржеві: Коваленко, Заліпа, Оприск, Домальчук, Васюта, Кашуба, Найдишак (Набізада, 81), Богданов, Мельник (Самойліч, 78, Дева, 85), Яструб, Цюпка.

Гол у складі «Рочина»: Мельник, 47