Бойова нічия з «Малинськом»

Готуючись до офіційних матчів у чемпіонаті України та Кубку України серед аматорів, а також до старту у чемпіонаті другої ліги соснівський «Рочин» у Винниках на стадіоні імені Богдана Маркевича провів черговий товариський поєдинок. На фоні фізичних навантажень команда Володимира Підкіпняка помірялася силами з добре знайомим ФК «Малинськ». Обидві команди порадували вболівальників хорошою результативністю, однак переможця у цьому протистоянні так і не виявили – бойова нічия 3:3.

По ходу усього поєдинку гравці «Рочина» у цьому матчі були у ролі наздоганяючого. Лише тоді, коли рахунок став нічийним 3:3, соснівчани мали кілька реальних нагод для перемоги у поєдинку. Втім, вирвати перемогу не вдалося нікому.

У першому таймі обидві команди хоч і особливо не розкривалися, але на двох спромоглися забити аж п’ять голів. Тричі по ходу першого тайму «Рочин» був в ролі наздоганяючого: за грубі помилки в обороні підопічні Богдана Самардака карали суперника зі стовідсотковою реалізацією. Якщо відверто, то на три голи від себе, ймовірно таки, гравці «Малинська» й самі не очікували, адже неозброєним оком було помітно, що команда Володимира Підкіпняка у контролі м’яча та в організації гри перегравала суперника. На кожен гол за винятком останнього у «Рочина» знаходилася достойна відповідь. Два голи у ворота суперника гравців «Рочина» забили зі штрафних (Дмитрух та Домальчук), а ще одного разу зі штрафного Яструб поцілив у штангу. Двічі каркас воріт приходив на допомогу «Малинську» у другій половині першого тайму, коли туди влучали Цюпка та Болкіт. Словом, якби «Рочин» і «Малинськ» реалізували фактично усе, що створили у першому таймі, рахунок був би стовідсотково на користь соснівчан.

Головний тренер «Рочина» Володимир Підкіпняк в перерві матчу на підвищених тонах поспілкувався зі своїми підопічними. Наставника «Рочина» не влаштовувала гра команди в обороні. А це й не дивно, адже одразу й не пригадаєш, коли у першому таймі соснівчани дозволяли супернику забити три голи у власні ворота.

У другому таймі матчу «Рочину» таки вдалося взяти гру під свій контроль. Те, що рахунок у матчі став 3:3 – явна закономірність ігрових подій на футбольному полі. Щоправда, у третьому м’ячі «Рочину» явно допоміг рикошет від захисника «Малинська» після штрафного від Дмитруха.

Заміни від Володимира Підкіпняка також освіжили гру команди: кожен з потенційних новачків будь-що бажав себе проявити. Моментами «Рочин» виглядав потужніше за суперника, однак «Малинськ» також гідно огризався. Нічийний рахунок матчу задовольнив гравців «Малинська», але аж ніяк не «Рочина». Соснівчани грали на перемогу і мали мінімум одну стовідсоткову можливість забити четвертий гол. Олексій Найдишак не зумів переграти воротаря суперника з вбивчої позиції в той час, коли просилася передача на неприкритого Деву.

Що цікаво, нічия з срібним призером чемпіонату Рівненщини стала першою для нашої команди на зимових зборах.