Зірковий фінал ветеранів

Ветерани соснівського «Рочина» стали срібними призерами чемпіонату Львівщини з футболу у віковій категорії 40 років і старші. У вирішальному матчі чемпіонату соснівчани лише у серії пенальті поступилися ветеранам Стрия. Основний час матчу у Стрию на стадіоні «Сокіл» завершився внічию 1:1. Влучними ударами за свої команди відзначились Володимир Уштан та Ігор Смолинець.

Стартові склади обох команд лише підтвердили високий рівень фінального поєдинку. У складі як і однієї, так і іншої команди було чимало відомих колишніх футболістів, більшість з яких грали на дуже високому рівні. Якщо відверто, то ледь не кожне прізвище в протоколі поєдинку мало за собою довгу футбольну історію. Іншими словами фінальний матч між ветеранами Стрия та соснівського «Рочина» можна вважати зірковим.

Сам поєдинок пройшов у цікавій, рівній та напруженій боротьбі. На футбольному полі відчувалася дружня атмосфера, однак поступатися в тому чи іншому епізоді не хотів ніхто. Неозброєним оком проглядався високий рівень гри ветеранів, цікаво атакувала як і одна, так і інша команда. За винятком одного епізоду обидві команди грала акуратно, однак ці слова спростував гравець команди гостей Володимир Сабодаш, який за грубу гру був нагороджений єдиним у матчі «гірчичником».

Рахунок у матчі вдалося відкрити господарям. З пострілом гравця стриян Володимира Уштана кіпер соснівчан Євген Пітуля впоратися не зміг. Втім, зберегти переможний результат стриянам не вдалося. Наприкінці поєдинку один з лідерів атак «Рочина» Ігор Смолинець ефектно та ефективно вколотив м’яч головою у сітку.

У серії пенальті фартовішими виявилися господарі. Команді Стрия вдома допомогли не тільки рідні стіни, а ще й невдалі удари команди суперника. Головний Кубок турніру залишився у Стрию, натомість ветерани соснівського «Рочина» були змушені задовольнитися Кубком за друге місце.

Під час урочистої церемоної нагородження голова комітету ветеранського футболу, член виконкому Федерації футболу Львівщини Володимир Шеремета подякував командам за цікаву гру, зазначивши, що у цьому матчі не було переможців та переможених. На таких турнірах зазвичай перемагає дружба, головне для ветеранів обох команд – зустріч та братерські відносини.

ФК «Ветерани» (Стрий) – ФК «Соснівка» 1:1 (по пенальті 4:2)

Склад ФК «Ветерани»: Микола Лісовський (к), Ігор Якимишин, Сергій Чорній, Андрій Подоляк, Володимир Уштан, Володимир Борсук, Володимир Сировець, Роман Герасим’як, Борис Платонов, Анатолій Петрик, Юрій Старовецький

На заміну виходили: Ігор Мачоган, Володимир Воробець, Владислав Сепик, Євген Москвін, Святослав Дідун.

Склад ФК «Рочин» (Соснівка): Євген Пітуля, Володимир Шеремета (к), Володимир Ревега, Анатолій Саулевич, Володимир Сабодаш, Руслан Бандрівський, Ігор Мусій, Роман Лаба, Ігор Смолинець, Богдан Косар, Олег Смолинець

На заміну виходили: Леонід Маковський, Михайло Воробець, Василь Литвинюк, Василь Гавалко

Голи: Володимир Уштан (1:0), Ігор Смолинець (1:1)

Попередження: Володимир Сабодаш

Арбітр – Сергій Лукач (Стебник), асистенти арбітра: Орест Дуцяк, Ігор Юзьв’як (обидва – Дрогобич).