Зіграли достойно, але могли краще

В Умані завершився чемпіонат України з футзалу серед ветеранів у віковій категорії 50 років і старші. Ветерани соснівського «Рочина» гідно представили Львівську область, посівши підсумкове третє місце. За словами тренера команди Володимира Шеремети, наша команда зіграла достойно, адже у фінал не потрапила лише через гіршу різницю забитих та пропущених голів.

Володимире Михайловичу, як оціните виступ команди на Кубку України в Умані?

Зіграли достойно, але якщо відверто, то могли вигравати турнір. На жаль, для того, щоб зіграти у головному матчі турніру, нам банально забракло не так очок, як забитих голів. Ключовим за вихід у фінал, як виявилося згодом, виявився матч з командою Донецької області. Цей матч завершився внічию 2:2 і, на жаль, ця нічия нас не влаштувала. По ходу матчу ми вигравали з рахунком 1:0 та 2:1, однак суперник зумів відігратися на останній хвилині матчу.

Попри серію перемог була ще і поразка від команди «Ветерани Уманщини».

За цей матч можемо винити самі себе. Почали непогано, а потім перейшли на гру в п’ять польових і пропустили кілька голів в порожні ворота. На жаль, наша тактика допомогла не нам, а нашому супернику. В інших матчах уже грали уважніше і здобули переконливі перемоги. Хотілося б відзначити гру нашого нападника Михайла Воробця, який в одному з матчів протягом короткого часу зумів оформити хет-трик. За свою гру він заслужив масу овацій від місцевих вболівальників, а також від гравців інших команд, які спостерігали за нашим матчем.

Як оціните організацію змагань?

Далеко не ідеально, оскільки ми готувалися до матчів в залах, а в останній момент нам сказали, що є проблеми з залом, тому ми будемо грати на відкритих майданчиках з штучним покриттям. Якщо б грали в залі, думаю, нам було б легше потрапити до фіналу. Також далося взнаки те, що ми не поїхали до Умані найсильнішим складом. Через різні причини кілька людей не змогли нам допомогти у Кубку України. Мова йде про Євгена Пітулю, Романа Коріня, Ярослава Гринишина та Романа Лабу. Незважаючи на це, вважаю, ми гідно представили Львівщину.

Прес-служба АФЛ