В Івано-Франківську – четверті

Як ми уже повідомляли, команда “Рочин”-ДЮСШ-1 (Червоноград) брала участь у фінальному етапі чемпіонату України з футзалу серед гравців 2003/2004 років народження, який проходив в Івано-Франківську.

Вийшовши з групи, підопічні Володимира Сементуха та Микола Степованого у півфналі поступилися дуже сильному місцевому “Урагану”. Гра наших футболістів за третє місце з командою ДЮСШ м. Роздільна (Одеська обл.) відзначалася надзвичайним драматизмом. Програючи по ходу матчу, “Рочин”-ДЮСШ-1 зумів вийти вперед – 4:2. Здавалося, що омріяна “бронза” уже, як кажуть, в кишені. Проте на останніх хвилинах гри суперники зрівняли рахунок – 4:4. Четвертий гол ми пропустили після рикошету… А в серії пенальті більше пощастило команді з Одеської області. Та навіть четверте місце у боротьбі з досить сильними футзальними командами України можна вважати великим успіхом. Адже у змагання приймало участь приблизно 50 команд.

Нагадаємо, що команда “Рочин”-ДЮСШ-1 нещодавно у Харкові здобула бронзові медалі чемпіонату України серед гравців 2007/2008 років народження. Команда “Рочин” – ДЮСШ “Буг” (Сокаль), яку готували Сергій Матвєєв та Павло Сильвестр, до останнього туру вела боротьбу у Конференції за вихід у фінальний етап, посівши у підсумку третє місце у Західній Конференції.

То ж виступи дитячих команд “Рочина” в чемпіонаті України з футзалу можна вважати досить вдалими: діти здобули високі місця, отримавши неоціненний досвід та море вражень.