Гравці «Рочина» – серед найкращих

До 20 річниці створення Асоціації Аматорського футболу України було сформовано символічний список 33 найкращих гравців Чемпіонату ААФУ першої половини сезону 2017/18. Надзвичайно приємно, що відразу трьох гравців “Рочина” було включено у цей список під першим номером! Ось як прокоментовано гру наших гравців на сайті Sportarena:

Кращий воротар: Анатолій Коваленко

У тому, що “Рочин” лідирує в традиційно сильній західній групі, величезна заслуга його досвідченого воротаря, котрий виступає за соснівську команду багато років. Лише раз за весь сезон Коваленко пропустив більше одного м’яча за гру (два – в кубковому матчі з ОДЕКом, що, тим не менш, допомогло соснівцям пробитися в 1/4 фіналу аматорського Кубка України). 8 матчів із 13 проведених завершив без пропущених м’ячів. Надихав одноклубників надійністю, завдяки чому “Рочин” попустив найменшу кількістю голів серед команд усіх трьох груп.

Кращий правий захисник: Олег Домальчук

Гравець, який пройшов академію “Скали” та встиг проявити себе зі стриянами на професіональному рівні, вже два з половиною роки виступає у складі соснівчан. У “Рочині” відзначається активністю та надійністю на фланзі, уміє не за роками зріло прикрити бровку. Має потенціал суттєво додати у найближчі роки.

Кращий центральний захисник: Олександр Портянко

Більшість кар’єри досвідчений вже гравець провів на аматорському рівні, хоча по юності подавав великі надії в дублі “Волині”, а кілька років тому не без успіху пробував сили в тернопільській “Ниві”. У соснівському клубі вперше опинився в 2012 році й із того часу (з перервами) є одним із найстабільніших гравців “Рочина”. У поточному сезоні зробив великий внесок у надійність редутів своєї команди, яка вирізняється винятково надійною обороною з найменшою кількістю пропущених м’ячів у Лізі ААФУ.