«Демня» – «Рочин». Прев’ю

У середу, 18 квітня, «Рочин» зіграє матч-відповідь 1/4 фіналу Кубка України серед аматорів з СКК «Демня». Як відомо, перша гра цього двобою, яка проходила минулої середи в Червонограді, завершилася перемогою «Рочина» – 2:0. Голами відзначилися Микола Богданов та Олексій Найдишак. Початок матчу у Демні – 16:00.

Нагадаємо, що в 2015 році соснівська команда здобувала цей почесний трофей. Матч «Демня» – «Рочин» обіцяє бути досить цікавим. Для цього є багато передумов. «Демня» у неділю пропускала стартовий тур обласного чемпіонату, маючи таким чином цілий тиждень на підготовку до повторного матчу з «Рочином». Соснівчани ж провели у суботу фізично та психологічно виснажливу гру Чемпіонату України серед аматорів з ФК «Минай». Матчі між «Рочином» та «Демнею» завжди відзначаються особливою інтригою, адже команди добре знають одна одну, бо багато разів зустрічалися між собою в рамках різних змагань.

Як завжди, організовується поїздка уболівальників «Рочина». Виїзд в Демню о 11:00 з Червонограда від “Омеги-Люкс”.

У матчах-відповідях 1/4 фіналу Кубка України серед аматорів 18 квітня зустрічатимуться:

СКК Демня (Львівська обл.) – Рочин (Соснівка, Львівська обл.) (0:2)

ЛНЗ-Лебедин (Лебедин, Черкаська обл.) – Факел (Липовець, Вінницька обл.) (2:0)

Вікторія (Миколаївка, Сумська обл.) – Металург (Запоріжжя) (0:1)

ВПК-Агро (Шевченківка, Дніпропетровська обл.) – Кристал (Херсон) (0:2)

Примітка: вказано результати перших матчів.

Суддівська бригада матчу:

Арбітр – Холявко А. Ю. (Львів), асистенти арбітра – Притула О. Г. (Львівська обл.), Супрунюк П. А. (Волинська обл.) четвертий арбітр – Родін І. О. (Львів) , спостерігач арбітражу – Митровський М.М. (Ужгород)

Прес-служба ФК «Рочин»