Дитяче свято футболу

3-4 січня у дитячому таборі “Ровесник” відбувся дитячий футбольний турнір пам’яті тренера ДЮСШ №2 Ярослава Мурованого. Змагання, у яких взяли участь десять команд (гравці 2007-2008 років народження) з різних областей України, проходили під патронатом відомого українського футболіста Миколи Морозюка, який є вихованцем Ярослава Мурованого.

Юні футболісти мали змогу не лише позмагатися на майданчику, але і сфотографуватися із гравцем київського “Динамо” Миколою Морозюком та взяти в нього автограф. Дитячі очі горіли від щастя, а це, мабуть, і найголовніше.

Усі три призові місця посіли команди “Рочин-ДЮСШ”, якими вже не один рік опікується меценат Назар Білобран, не оминаючи власною увагою жодний дитячий турнір на наших шахтарських теренах. Фінальний матч пройшов у захоплюючій боротьбі. Програючи по ходу зустрічі з рахунком 0:3, команда “Рочин-ДЮСШ №2” (Червоноград) зуміла здобути вольову перемогу над командою “Рочин-ДЮСШ №1” (Червоноград) – 4:3, ставши переможцем змагань. Третє місце посіла команда “Рочин-ДЮСШ №2” (Соснівка).

Кращими в складі наших команд було визнано Олександра Поповича (“Рочин-ДЮСШ №2” Червоноград), Руслана Немирка (“Рочин-ДЮСШ №1” Червоноград) та Ярослава Дороша “Рочин-ДЮСШ №2” (Соснівка).

Після завершення турніру Микола Морозюк вручим юним футболістам комплекти форми, м’ячі, кубки та медалі. Отож, свято футболу, безумовно вдалося, цей турнір запам’ятається дітям назавжди.