Дотиснули «Погонь»

Соснівський «Рочин» продовжує зміцнювати свої лідерські показники у чемпіонаті Львівщини. У черговому домашньому матчі «Рочин» здобув непросту, проте дуже важливу перемогу над львівською «Погонню». Дотиснути непоступливих гостей господарям вдалося на останній хвилині основного часу гри. Рятівником для «Рочина» знову став нападник Іван Данилюк. Як і попередньому матчі, він забив переможний гол для своєї команди.

У матчі проти «Погоні» не зміг зіграти нестаріючий форвард «Рочина» Андрій Дева. Жовта картка, яку Андрій отримав у матчі проти «Юності» з Гійче, стала для нападника дискваліфікуючою.

Якщо відверто, то у цьому матчі Деви бракувало, однак тренерський досвід Володимира Підкіпняка допоміг легко знайти вихід з цієї ситуації. З перших хвилин матчу на вістрі атаки діяв Данилюк, після чого у другому таймі йому на допомогу з’явився Кохман та інші гравці атакуючого плану.

Те, як буде складатися гра для обох команд, передбачити було не складно. «Рочин» в будь-якому матчі вдома старається грати «першим» номером, ламаючи позиційну оборону суперника. При нагоді соснівчани полюбляють бігти в контратаки, однак команди у чемпіонаті Львівщини проти «Рочина» здебільшого грають від оборони, а відтак не дозволяють їм використовувати швидкісну зброю.

«Погонь» у матчі проти «Рочина» відверто сподобалася. Команда грала строго від оборони і чекала свого шансу в атаці. Інколи гравці «Погоні» намагалися бігти в контратаку, однак м’яч до володінь Анатолія Коваленка долітав вкрай рідко. За винятком одного епізоду у другому таймі, коли пробивав Іван Юськевич, Коваленко у матчі був практично без роботи.

Незважаючи на солідну перевагу «Рочина», відчувалося, що велика кількість матчів за останній місяць далася взнаки. Команда хоч і перебуває зараз на ходу, однак хлопці уже трішки «наїлися» футболу. У матчі проти «Погоні» «Рочину» бракувало швидкості та свіжості деяких ключових виконавців. Перевага була беззаперечною, однак великої кількості гольових моментів «Рочину» створити не вдалося.

Як і в попередньому матчі проти «Юності» з Гійче, ключовими у матчі стали заміни від Володимира Підкіпняка. Йшла остання хвилина матчу, коли гольову атаку організували Юрій Яструб, Андрій Кохман та Іван Данилюк. Перші двоє вдало вийшли на заміну, а Данилюк таки дочекався свого шансу пробити Олега Чеботаря.

Здавалося б, коли матч може завершити з рахунком 0:0, гравці «Рочина» таки зуміли витиснути максимум. Перемога над «Погонню» зберігає шанси для команди з Соснівки поборотися за найвищі місця у чемпіонаті Львівщини.

Чемпіонат Львівщини. Прем’єр-ліга. Соснівка, стадіон «Шкільний», 600 глядачів

«Рочин» (Соснівка) – «Погонь» (Львів) – 1:0 (0:0)

«Рочин»: Коваленко, Домальчук, Іванишин (Галянт, 75), Портянко, Васюта (Семеряк, 83), Богданов, Найдишак, Кашуба, Болкіт (Яструб, 75), Цюпка (Кохман, 55), Данилюк

«Погонь»: Чеботарь, Дудок (Кудрик, 28), Підлісецький (Вільчинський, 73), Бицко (Сидор, 90), Майовецький (Бойко, 86), Грицик, Юськевич, Корнєв, Гірний, Яценко, Кисіль

Гол: Данилюк, 90

Попередження: Дудок, 14

Арбітр: Р. Брандибура (Н. Розділ)

Асистенти арбітра: Б. Горошко (Львівська обл.), А. Смольський (Львівська обл.)

Спостерігач арбітражу: А. Валенко (Львів)

Прес-служба ФК «Рочин»

Фотогалерею матчу дивіться ТУТ.