Другий етап підготовки

Завершився перший етап підготовки “Рочина” до сезону, на якому гравці команди з Соснівки закладали основи функціональної підготовки, займаючись бігом, аеробікою та роботою в тренажерному залі.

“Рочин” провів два спаринги: переміг з рахунком 3:2 “Верес” (U-19) та поступився польському “Руху” – 2:3. Третій матч з “Карпатами” (U-19) не відбувся через складні погодні умови. На оглядинах в “Рочині” побувало декілька нових гравців, з яких лише форвард Олег Стень (виступав в складі новояворівського “Гірника”) продовжить з “Рочином” підготовку до сезону. Також далі з командою займатиметься місцевий вихованець Омар Набізада.

14 лютого розпочнеться другий етап підготовки, на якому і проводитиметься основна робота команди у міжсезоння. За словами головного тренера Володимира Підкіпняка, дві позиції у команді потребують підсилення. Також він зазначив, що перші висновки про готовність колективу до весняних ігор чемпіонату і кубка України серед аматорів можна буде робити лише в середині березня. Наступну контрольну гру “Рочин” проведе на львівському стадіоні “Сокіл” у суботу, 17 лютого, з ФК “Львів”. Початок – 16:00.