Найсильніші у Польщі

У Дорогуску (Польща) відбувся 6-й міжнародний турнір з футзалу “KRESY 2019” серед дітей 2007 року народження. Команда з Червонограда була представлені командою ДЮСШ-Рочин. 12 команд були розбиті на дві групи.

Результати юних гравців «ДЮСШ-Рочин» у групі:

«ДЮСШ-Рочин» – «Ковель-Волинь» (Ковель) 2:0

«ДЮСШ-Рочин» – «ДЮСШ Дубно» (Дубно) – 4:0

«ДЮСШ-Рочин»  – «Граніца» (Дорогуск) – 6:0

«ДЮСШ-Рочин»  – «ФК Київ» – 7:0

«ДЮСШ-Рочин»  – «Відок» (Люблін) – 3:0

Перше місце в групі дозволило нашій команді впевнено пройти у фінальний турнір, де було знову шість комнд, які і мали розіграти чемпіонство. Усі матчі пройшли у напруженій боротьбі. Інтрига трималася до останньої гри, у якій зустрічалися «ДЮСШ-Рочин» та «Авіа» (Свіднік). Ще за три хвилини до завершення юні галичани поступалися, але змогли продемонструвати характер і вирівняли становище. Саме результат 1:1 і дозволив команді посісти перше місце на турнірі.

Решта результатів нашої команди у групі:

«ДЮСШ-Рочин» – «Нєдзвядек» (Хелм) – 2:1

«ДЮСШ-Рочин» – «Рочин» (Соснівка) – 2:0

«ДЮСШ-Рочин» – «ДЮСШ Дубно» – 3:0

«ДЮСШ-Рочин» – «Ковель-Волинь» (Ковель) 0:0.

Також червоноградці отримали індивідуальні призи. Так, кращим бомбардиром турніру став Данило Пилипчук (17 голів). А кращим гравцем у складі червоноградців було названо Олега Корчака.

Склад команди переможців: Антошик Дмитро (капітан), Пилипчук Данило, Пелех Віталій, Яцишин Ярослав, Дубецький Максим, Кузів Данило, Паславський Артур, Лукач Андрій, Корчак Олег, Кіщак Олександр, Овчар Дмитро, Свирид Тарас. Тренери: Володимир Сементух та Микола Степований.

Слід відзначити, що ще один представник шахтарського краю «Рочин» Соснівка посіла шосте місце.