Наш наступний суперник

У п’ятницю, 9 лютого, соснывський “Рочин” зіргає свій третій спаринг в рамках першого етапу підготовки до сезону. Суперником соснівчан будуть львівські “Карпати” (U-19). Гра відбудеться на львівському стадіоні “Сокіл” і розпочнеться о 12:30. Нагадаємо, що у першій грі соснівчани перемогли “Верес” (U-19) з рахунком 3:2 (Болкіт, гравець на перегляді, Васюта), а в другій – поступилися 2:3 (голами відзначилися гравці на перегляді) польській команді “Рух” (Високе-Мазовецьке).

Щодо “Карпат” U-19), то їх очолює відомий у минулому воротар Андрій Тлумак. 26 січня “Карпати” (U-19) зіграли спаринг з Карпатами” (U-21), поступившись своїм старшим одноклубникам – 1:2. Голом в складі команди “Карпат” (U-19) відзначився екс-гравець юнацької збірної України Дмитро Заїкін. А 3 лютого на штучному полі львівського стадіону «Сокіл» підопічні Андрія Тлумака і Андрія Сапуги помірялися силами з однолітками рівненського «Вереса». Гра закінчилися нічиєю – 1:1. Голом в складі майбутніх суперників “Рочина” Відзначився Іван Желізко.

Зігравши з Рочином, юніори “Карпат” відправляться до Голландії, де проведуть другий зимовий навчально-тренувальний збір.