«Кристал» – «Рочин». Прев’ю

У середу, 8 листопада, соснівський «Рочин» зіграє у Чорткові з місцевим «Кристалом» пропущену гру 4 туру Аматорської ліги України. Матч відбудеться на стадіоні «Харчовик» і розпочнеться о 14:00.

Чемпіонат Львівщини і чемпіонат Тернопільщини уже завершилися, то ж команди мають змогу зосередитися виключно на цій грі. Нагадаємо, що «Рочин» здобув срібні медалі чемпіонату обласної Прем’єр-ліги. Щодо «Кристалу», то цей клуб здобув «бронзу» чемпіонату Тернопільської області. Зважаючи на це, гра між призерами сусідніх областей обіцяє бути цікавою.

Що стосується виступів у Чемпіонаті України , то тут справи у команд діаметрально протилежні. «Рочин» бореться за перше місце, а «Кристал» поки що перебуває на восьмому місці. Втім, на такі факти, мабуть, не потрібно звертати особливої уваги, адже минулого сезону чортківська команда теж, як кажуть, зірок з неба не хапала, але зуміла в себе вдома відібрати в «Рочина» два очки (1:1), яких потім соснівчанам не вистачило, щоб здобути бронзові медалі.

Цього сезону «Кристал» не відзначається особливою стабільністю: команда зазнала чотири розгромні поразки (двічі 1:4, а також 0:3 і 0:7), в той же час здобувши дві перемоги (над ФК «Калуш» і ФК «Хмельницький»).

Соснівчани після перемоги минулого четверга в Яворові (7:0) планомірно готуються до своєї заключної гри в цьому році. Нагадаємо, що не зможе у Чорткові допомогти команді травмований Микола Богданов.

Відповідальність цього матчу прекрасно розуміють усі гравці та тренери «Рочина»: перемога дозволить соснівській команди піти на зимову перерву в ролі одноосібного лідера групи «1» Аматорської ліги України.

Матч судитиме бригада арбітрів у такому складі: арбітр – Салаш І. І. (Івано- Франківська обл.), асистенти арбітра – Синишин Ю. Т. (Івано- Франківськ), Морозюк Б. М. (Івано- Франківськ), четвертий арбітр – Гарас І. М. (Тернопільська обл.), спостерігач арбітражу – Дмитрук Я. В. (Рівне)

P.S. Традиційно організовується поїздка на гру уболівальників «Рочина». Виїзд відбуватиметься у середу, 8 листопада, о 9:30 з Червонограда від «Омеги-Люкс». Запис за телефоном 096 85 36 359.