Інтерв’ю з Миколою Богдановим

Цей футболіст вже не один рік є гравцем основи «Рочина», без нього важко уявити склад соснівської команди. Мова йде про Миколу Богданова – здібного опорного півзахисника, який не лише активно діє завжди у відборі м’яча, але й володіє досить точним пасом. Прес-служба «Рочина» пропонує Вашій увазі розмову з Миколою Богдановим, в якій він ділиться враженнями про футбольний рік, що минув, та розповідає про себе, власне, як футболіста.

– Миколо, ти вже не один рік є одним з ключових гравців «Рочина», Розкажи, будь ласка, в складі яких команд ти виступав до того, як перейшов у соснівську команду?

– Футболом я почав займатися в одній з львівських ДЮСШ, а після закінчення 8 класу перейшов у Академію «Скали» (Моршин). На дорослому рівні виступав за стрийську «Скалу», львівську «Погонь» та польський клуб «МЗКС Хробри» Глогув.

– Які в тебе враження від 2018 футбольного року?

– Сезон справив двояке враження. Адже не все, що ми собі запланували, вдалося втілити в життя. «Рочин» дійшов до півфіналу Кубка України серед аматорів та здобув бронзові медалі чемпіонату України. Звичайно, що це хороший результат, але команда на той момент відчувала, що здатна на більше. В першій частині сезону 2018/2019 ми стикнулися з проблемами, що були пов’язані з травмами гравців, а це не могло не позначитися на результатах «Рочина» в чемпіонаті України серед аматорів, адже команда грала не в оптимальному складі. Лише в кінці року ми отримали справжнє задоволення від власної гри та багато позитивних емоцій, здобувши Кубок Львівщини.

– За рахунок чого вдалося здобути вольові перемоги у півфіналі Кубка області з Верхньою Білкою та у фіналі з Миколаєвом?

– У цих матчах ми йшли до поставленої цілі. Програючи по ходу матчу, ми за рахунок злагоджених командних дій та волі до перемоги зуміли, як кажуть, переломити хід цих поєдинків на власну користь. У ці моменти нами керував, образно кажучи, смак перемоги.

– Ти є штатним пенальтистом «Рочина». В інших командах, в яких ти виступав, ти теж пробивав пенальті? За рахунок чого тобі так бездоганно вдається точно бити з одинадцятиметрової позначки?

– Пригадую, що ще в дитинстві на різних турнірах пробивав пенальті. В дорослому футболі так вже склалося, що у «Погоні» і «Рочині» мені теж довіряли пробиття пенальті. Для пенальтиста багато що залежить від його психологічної стійкості. Команда розраховує на мене, я не маю права підвести колектив, пробиваючи одинадцятиметровий удар.

– На твоїй позиції, а саме на позиції опорного півзахисника, виступали чимало відомих футболістів. Хто є твоїми кумирами у футболі?

– Я не буду виділяти когось окремо. Є багато футболістів, які мені імпонують в ігровому плані. Крім того, мені подобається харизма, дух та вчинки на полі цих гравців.

Прес-служба ФК “Рочин”