Стикові матчі за вихід в “Фінал Чотирьох”

Ветерани соснівського «Рочина» (35 років і старші) зіграли два матчі відбірного етапу чемпіонату України. У першому матчі наша команда з рахунком 4:4 розписала бойову нічию з командою «Ветерани-Лучеськ» (Луцьк), а у повторному поєдинку з рахунком 3:2 обіграла чернівецьку «Буковину». Усі матчі відбірного етапу відбулися у Соснівці на стадіоні «Шкільний».

Такий результат за підсумками двох матчів забезпечив гравцям «Рочина» підсумкове друге місце, і як наслідок – участь у стикових матчах за вихід до «Фіналу Чотирьох». Згідно положення змагань, до наступного етапу з групи «захід» виходив лише переможець групи, друга команда забезпечувала собі участь у стикових матчах, а аутсайдер групи припиняв участь за головний трофей.

Що цікаво, за підсумками двох матчів команда «Ветерани-Лучеськ» також набрала 4 очки, однак завдяки перемозі над «Буковиною» з рахунком 6:0 забезпечила собі перемогу у групі і вихід до «Фіналу Чотирьох». Що цікаво, на нашу команду тепер очікують стикові матчі з волочиським «Агробізнесом» та «Міжгір’ям» з Київської області. Єдина з цих команд потрапить до «Фіналу Чотирьох», куди уже зуміли пробитися три інші команди – переможці своїх відбірних груп. Стикові матчі за вихід до «Фіналу Чотирьох» заплановані у Києві на 22 та 23 червня.

У відбірних матчах ветерани «Рочина» продемонстрували дуже цікавий футбол. Особливо цікавим для вболівальників видався матч проти луцького «Ветерани-Лучеська». По ходу матчу вперед виходила як і одна, так і інша команда. За «Рочин» у цьому матчі феєрив Андрій Дева, за гостей – відомий футзаліст Сергій Піддубний. В підсумку Дева оформив хет-трик, Піддубний забив двічі, а команди розписали бойові 4:4, на двох забивши у матчі вісім голів.

Свою гольову феєрію Андрій Дева продовжив і у матчі з чернівецькою «Буковиною». У цьому матчі наша команда здобула вольову перемогу з рахунком 3:2, а усі три голи забив Андрій Дева.

Склад “Рочина” (35+) у матчах проти «Ветерани-Лучеськ» та «Буковини»: Анатолій Коваленко, Роман Свінціцький, Василь Ляшук, Ігор Смолинець, Олег Смолинець, Микола Козак, Василь Миськів, Володимир Уштан, Андрій Дева, Іван Колодій, Ігор Теплий, Володимир Шеремета, Володимир Ревега, Олег Віткович, Василь Литвинюк. Президент клубу – Ігор Смолинець. Тренер – Володимир Підкіпняк.