ОДЕК – «Рочин». Прев’ю

У неділю, 14 жовтня, у Свято Покрови Божої Матері та День захисника України соснівський “Рочин” зіграє на виїзді заключну гру першого кола чемпіонату України серед аматорів проти місцевого ОДЕКа. Початок – 16:00.

Суперники з різним настроєм підходять до цього поєдинку. “Рочин” у четвер здобув путівку у фінал Кубка Львівщини, обігравши на виїзді “Юність” з Верхньої Білки – 2:1. ОДЕК, програвши теж на виїзді з рахунком 0:1 (перший матч – 1:1) “Авангарду” (Бзів), вибув з кубка України серед аматорів.

ОДЕК і “Рочин” перебувають серед лідерів Групи “1” чемпіонату України серед аматорів, то ж, як кажуть, ніхто не захоче поступатися у цьому поєдинку. Крім того, ОДЕК і “Рочин” вже багато раз зустрічалися між собою і завжди матчі між цими суперниками відзначалися безкомпромісністю та жагою до перемоги.

Соснівчани підійдуть до матчу в Оржеві на тлі фізичної та психологічної втоми після матчу у Верхній Білці. Не варто забувати і про суттєві кадрові втрати “Рочина”. Тому “Рочину” у грі з ОДЕКом буде нелегко, але гра з Верхньою Білкою довела, що у соснівчан є бойовий дух і майстерність, а з цими якостями не страшний ніякий суперник.

В 11 ТУРІ ГРУПИ “1” ЗУСТРІЧАТИМУТЬСЯ:

13 жовтня

Покуття (Коломия) – ФК Ужгород

14 жовтня

Карпати (Галич) – СК Хмельницький

Агрон (Великогаївська ОТГ) – Кристал (Чортків)

ОДЕК (Оржів) – Рочин (Соснівка) – початок – 16:00

АРБІТРИ МАТЧУ ОДЕК – РОЧИН

Арбітр – Галіцин Р. В. (Київ)

Асистенти: Зоренко Ю. В. (Київ), Ступак Д. В. (Київська

обл.)

Четвертий арбітр: Кир’янчук Т. Б. (Рівне)

Спостерігач арбітражу: Староста І. І. (Закарпатська обл)

Прес-служба ФК «Рочин»