Перемога малою кров’ю

Соснівський «Рочин» продовжує штампувати перемоги у чемпіонаті Львівщини з футболу. У черговому турі обласної Прем’єр-ліги команда Володимира Підкіпняка святкувала перемогу у Добротворі, де каменя на камені не залишила від місцевого «Енергетика». Забивши по два голи у кожному з таймів, «Рочин» святкував розгромну перемогу з рахунком 4:0.

Зважаючи на велику кількість офіційних матчів, вболівальникам «Рочина» не складно було передбачити, що у матчі проти «Енергетика» головний тренер клубу Володимир Підкіпняк дасть можливість зіграти тим футболістам, які зазвичай мають менше ігрової практики в офіційних матчах. Іншими словами право на відпочинок отримали одразу кілька гравців основного складу. Нікому не секрет, що у середу в Оржеві «Рочин» зіграє складний матч-відповідь проти місцевого ОДЕКа, а відтак поберегти основних гравців на цей поєдинок зайвим не було б точно.

У матчі з «Енергетиком» головним завданням для «Рочина» було забити гол і при чому це зробити якомога швидше. Як показує практика, пропущений гол у матчі проти команди, яка є за класом вищою, розставляє усі крапки над і. Не складно було здогадатися, що, забивши одного разу, «Рочин» зуміє і  вдруге вразити ворота суперника.

За увесь матч «Рочин» створив безліч гольових моментів, але зумів реалізувати лише чотири. Протягом усього поєдинку «Рочин» домінував на ігровому полі, однак варто зауважити, що команда з Соснівки і сама грала у футбол, і дозволяла це робити супернику. При певному збігу обставин «Енергетик» міг забивати і при чому не одного разу. В усіх епізодах гравці команди господарів або били мимо воріт, або надійно грав воротар Михайло Грицаль.

За «Рочин» у цьому матчі забивали Андрій Дева, Максим Болкіт, Олег Галянт і Василь Штандер. Дева та Болкіт у своїх епізодах проявили індивуальну майстерність, Галянт забив футзальний гол, замкнувши дальню штангу, а Штандер показав воротаря гостей за необачний вихід з воріт, забивши гол фактично у порожні ворота.

Рахунок 4:0 повністю відповідав перебігу подій на футбольному полі. «Рочин» на класі здобув справедливу перемогу і з хорошим настроєм готується до матчу-відповіді 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів проти ОДЕКа. В Оржеві соснівчани зіграють у середу, 11 жовтня. Перший матч між цими командами на стадіоні «Шахтар» у Червонограді завершився з рахунком 0:0.

“Енергетик” Добротвір – “Рочин” Соснівка 0:4

8 жовтня – неділя. Стадіон: “Енергетик” Добротвір. 400 глядачів

Арбітр: Андрій Лютий

Асистенти арбітра: Сергій Пашковський, Тарас Радюкін

Спостерігач ФФЛ: Андрій Валенко

Голи: 0:1 – Дева Андрій, 32; 0:2 – Болкіт Максим, 41; 0:3 – Галянт Олег, 48; 0:4 – Штандер Василь, 57

“Енергетик” Добротвір: Хаврона Олег (Дещиця Олег, 46); Легедза Олег; Головатюк Юрій; Малєвіч Гліб; Чура Іван (Ковальов Микола, 52); Демчук Михайло (Кортяк Юліан, 58); Ніколаєв Володимир; Стегніцький Павло; Івах Андрій (Зуб Олег, 79); Ільчишин Віталій; Кадай Ярослав

“Рочин” Соснівка: Грицаль Михайло; Васюта Роман; Богданов Микола; Дмитрух Віталій (Семиряк Іван, 46); Портянко Олександр; Мацюра Іван; Найдишак Олексій (Кашуба Віталій, 46); Штнадер Василь (Кутний Юрій, 57); Болкіт Максим (Яструб Юрій, 57); Галянт Олег (Трикош Сергій, 63); Дева Андрій (Цюпка Назар, 68)

Запасні: Коваленко Анатолій; Підкіпняк Володимир; Кохман Андрій

Попередження: Васюта Роман, 54; Яструб Юрій, 86

Прес-служба ФК «Рочин»