«Покуття» – «Рочин». Прев’ю

У середу, 20 вересня, соснівський «Рочин» зіграє повторний матч 1/16 фіналу Кубка України серед аматорів. Зважаючи на перемогу над «Покуттям» у першому матчі, у Коломию команда їде у доброму настрої.

У неділю у грі чемпіонату області з новояворівським “Гірником” гравці основного складу отримали частковий перепочинок, тому в Коломиї команда має бути функціонально готовою, щоб довершити справу виходу у 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів, який, до речі, соснівська команда вигравала у 2015 році.

“Рочину”, мабуть, у Коломиї допоможе швидкий гол – тоді “Покуттю” для виходу у наступний раунд потрібно вже буде забивати п’ять голів, а це вже з розряду фантастики… Граючи в Коломиї, і тренер, і гравці підсвідомо триматимуть в голові вже гру чемпіонату України серед аматорів у Хмельницькому, яка відбудеться через два дні. Нагадаємо, що “Рочин” є лідером групи “1” Аматорської ліги.

В разі виходу у 1/8 фіналу наша команда зустрінеться там з переможцем пари “Юність” (Верхня Білка) – ОДЕК (Оржів). В першому матчі ці команди зіграли в нічию 0:0.

Виїзд уболівальників 20 вересня на кубкову гру “Покуття” – “Рочин” в Коломию в 9:00 від “Омеги-Люкс” з Червонограда. Бажаючим підтримати “Рочин” у грі Аматорської ліги України у Хмельницькому 23 вересня (субота) записуватися на поїздку за номером 096 85 36 359

1/16 фіналу Кубка України серед аматорів.

Матч-відповідь. 20 вересня.

Коломия. Стадіон “Юність”. 16:30.

Перший матч – 0:3

Прес-служба ФК «Рочин»