«Рочин» зберігає лідерство

Футбольний вікенд, що завершився, для львівських вболівальників був особливо насиченим. Ті, хто люблять найпопулярнішу гру у місті Лева та поза його межами, тримали свої кулаки за львівські «Карпати», футбольний клуб «Львів», винниківський «Рух» та соснівський «Рочин». Лише стрийська «Скала» через відмову «Арсенала-Київщини» з Білої Церкви продовжити участь у другій лізі була змушена провести тренування замість офіційного матчу.

Соснівський «Рочин» продовжує успішно виступати у чемпіонаті України серед аматорів. У матчі 3 туру команда Володимира Підкіпняка хоч і не змогла обіграти оржівський ОДЕК (нічия 0:0), однак зберегла перше місце в турнірній таблиці. «Рочин» у перших двох матчах чемпіонату здобув непрості перемоги над «Покуттям» з Коломиї (3:1) та на виїзді над «Минаєм» (1:0), за яку виступають чимало досвідчених і відомих футболістів, серед яких улюбленець багатьох футбольних фанів Михайло Кополовець. Соснівчани є лідерами групи 1, однак уся боротьба за найвищі місця, без сумніву, ще попереду.

Що цікаво, останній матч у Соснівці, у якому «Рочин» приймав ОДЕК з Оржева, що в Рівненській області, яскраво підтвердив високий рівень чемпіонату України серед аматорів. Він аж ніяк не поступаються теперішній другій лізі, що яскраво підтвердили деякі офіційні матчі на перших стадіях Кубка України. Якщо у наступному році об’єднають аматорську і другу лігу, від цього виграють, мабуть, усі, а в першу чергу вболівальники. Аж складно уявити наскільки цікавою буде західна зона, у якій збереться добрий десяток сильних та амбітних колективів.

У матчі 4 туру, який відбудеться у неділю, 3 вересня, «Рочин» на виїзді зіграє з чортківським «Кристалом».

Увесь матеріал «Тур львівських мирових»  читайте ТУТ.

Джерело: Гал-інфо