Розгром господарів у Хмельницькому

Соснівський «Рочин» здобув четверту поспіль перемогу у чемпіонаті України серед аматорів. У матчі 5 туру соснівчани каменя на камені не залишили у Хмельницькому від місцевого футбольного клубу. Команда Володимира Підкіпняка святкувала перемогу з рахунком 6:0.

У Хмельницькому зустрілися дві різних за класом команди. “Рочин” бореться за найвищі місця, а “Хмельницький” – молода команда на перспективу. “Рочин” у цій грі за всіма показниками футболу переграв опонента. Соснівчани забивали голи на всі смаки: головою, з штрафного, після очевидних помилок гравців “Хмельницького”, з дальньої дистанції. Якби “Рочин” реалізував усі свої гольові моменти, то рахунок міг би бути двозначним. Доходило до того, що гравці “Рочина” за рахунок пресингу відбирали мяч у господарів у їхньому ж штрафному майданчику.

Три голи у цьому матчі провели гравці, які поповнили “Рочин” лише цього літа – Мельник, Самойліч та Мартиняк. Це свідчить про те, що новачки гармонійно вливаються у команду, тобто ротація складу у “Рочина” проходить майже безболісно.

“Рочин” здобув четверту поспіль перемогу в чемпіонаті України серед аматорів, вийшовши на перше місце у Групі “1”.

Чемпіонат України серед аматорів. Група 1, Хмельницький, стадіон «Поділля», 200 глядачів

ФК «Хмельницький» – «Рочин» (Соснівка) – 0:6

Склад “Рочина”: Коваленко (Грицаль, 56), Заліпа (Оприск, 46), Портянко, Домальчук, Васюта, Найдишак (Мартиняк, 46), Яструб, Болкіт, (Набізада, 58), Мельник (Дева, 64), Цюпка (Самойліч, 65), Кашуба (Махинька, 70).

Голи: Цюпка (18), Домальчук (25), Болкіт (44), Мартиняк (48), Мельник (53), Самойліч (75)

Результати інших матчів групи “1”:

ФК Малинськ – Покуття – 1:2

Карпати – ФК Тернопіль-ДЮСШ – 3:1

Кристал – ФК Ужгород – 0:1

Агрон – ОДЕК – 1:1

Прес-служба ФК «Рочин»