У нас – бронза!

Завершився аматорський сезон в Україні. Соснівський «Рочин» в чемпіонаті України серед аматорів практично усю турнірну дистанцію очолював Групу «1», але в останніх турах поступився першим місцем ФК «Минай». В груповому турнірі «Рочин» провів чимало цікавих та результативних матчів. Найпам’ятнішою, мабуть, була перемога соснівчан на ужгородському стадіоні «Авангард» над ФК «Минай» з рахунком 1:0.

На стадії плей-офф жереб був досить суворим до соснівчан, обравши для них два далеких виїзди на Сумщину. Якщо у Ромнах в 1/4 фіналу «Рочин» впевнено здолав місцевий «Агробізнес-TSK» з рахунком 2:0, то у Миколаївці в півфіналі вже сильнішими виявилися місцеві футболісти. В аматорському чемпіонаті не прийнято проводити ігри за бронзові медалі, а обом командам, що поступилися у півфіналах, вручати бронзові нагороди. Отже, «Рочин» здобув бронзові медалі чемпіонату України серед аматорів 2017/2018.

Бронзовими призерами в складі «Рочина» стали: Богданов Микола, Болкіт Максим, Васюта Роман, Грицаль Михайло, Данилюк Іван, Дева Андрій, Дмитрух Віталій, Домальчук Олег, Іванишин Павло, Кашуба Віталій, Коваленко Анатолій, Кохман Андрій, Ліщук Олександр, Мацюра Іван, Набізада Омар Мохаммад, Найдишак Олексій, Портянко Олександр, Цюпка Назар, Яструб Юрій. Головний тренер – Володимир Підкіпняк, тренер – Василь Ляшук. Президент – Ігор Смолинець, віце-президент – Олег Смолинець. Лікар – Євген Ковалевич.

Найбільше голів в складі нашої команди в чемпіонаті забив Іван Данилюк – шість, чотитри голи в активі Максима Болкіта, тричі відзначилися Микола Богданов та Андрій Дева.

У кубку України серед аматорів соснівчани також дійшли до півфіналу, в якому поступилися за сумою двох матчів команді з Лебедина (Черкаська обл.) Таким чином, власне, «Рочин» в обох аматорських турнірах припинив участь у змаганнях лише на півфінальній стадії.