«Рочин» – «Демня». Прев’ю

У вівторок, 10 квітня, соснівський “Рочин” на червоноградському стадіоні “Шахтар” ім. П. Олійника о 16:00 зіграє першу гру 1/4 фіналу Кубка України серед аматорів з СКК “Демня”. Нагадаємо, що в 1/16 фіналу “Рочин” за сумою двох матчів (3:0, 0:1) переміг команду “Покуття” (Коломия). В 1/8 фіналу “Рочин” вдома зіграв з рахунком 0:0 з оржівським ОДЕКом, на виїзді також була зафіксована нічия – 2:2. Забиті на виїзді голи вивели в 1/4 фіналу саме соснівську команду. Нагадаємо, що в 2015 році команда з Соснівки здобула Кубок України серед аматорів. В цьому році наша команда має серйозні наміри повторити цей успіх. «Рочин» на високому рівні провів повноцінні передсезонні збори, зігравши товариські ігри з досить сильними суперниками.

“Демня” в 1/16 фіналу здолала ФК “Калуш” – 2:2 і 1:0, а в 1/8 фіналу отримала дві перемоги над принциповим суперником – ФК “Миколаїв” (1:0, 2:1). У сезоні 2016/2017 «Демня» дійшла до фіналу Кубка України серед аматорів.

У 2018 році команду з Миколаївщини знову очолив Павло Котовенко.  Минулого сезону в команді він працював на посаді спортивного директора, а в 2016 році в якості головного тренера привів команду до здобуття золотих медалей та Кубка Львівщини. СКК «Демня» в міжсезоння поповнили Олег Шандра, Володимир Вербний, Назар Лазарський, Руслан Майовецький, Олексій Родевич та Тарас Радюк. Команда готувалася до офіційних матчів з допомогою ігор Меморіалу Ернеста Юста, де дійшла до 1/8 фіналу.

Матч обслуговуватимуть арбітри зі Львова: арбітр – С. Лапко, асистенсти арбітра – Ю. Кравченко, Ю. Ковальчук, четвертий арбітр – Б. Грисьо, спостерігач арбітражу – Ю. Козачук (Вінниця).

Прес-служба ФК «Рочин»