«Рочин-ДЮСШ №1»: нові міжнародні успіхи

19 січня у польському Хелмі пройшов міжнародний турнір з футзалу серед дітей 2006-2007 років народження, в якому взяли участь вісім команд. У своїй групі юні гравці Володимира Сементуха та Миколи Степованого перемогли команди «Гриф» (Замосць, Польща) – 6:0 та «Бразилійська футбольна школа» (Люблін, Польща) – 4:2, зазнавши однієї поразки від «Авіа-2» (Свіднік, Польща) – 0:2.

У півфіналі “РОЧИН-ДЮСШ №1” поступився з рахунком 1:3 команді «Авіа-1» (Свіднік, Польща). У матчі за третє місце наші хлопці перемогли «Унію» (Грубешів, Польща), здобувши бронзові медалі турніру! Кращим гравцем змагань було визнано нашого юного футболіста Данила Пилипчука. Кращим воротарем турніру також став гравець команди “РОЧИН-ДЮСШ №1” – Максим Кузів!

26-27 січня “РОЧИН-ДЮСШ №1” проведе чергові ігри Дитячої футзальної ліги Львова. Нагадаємо, що серед гравців 2007 року народження “РОЧИН-ДЮСШ №1” знаходиться на другому місці у турнірні таблиці Дитячої футзальної ліги Львова, серед гравців 2008 року народження “рочинці” перебувають на третьому місці, а серед гравців 2009 року народження РОЧИН-ДЮСШ №1 також перебуває на третьому місці Дитячої футзальної ліги Львова.

Як бачимо, успішні виступи юних гравців доводять, що у нашому шахтарському регіоні футбол має велике майбутнє. Керівник сектору дитячо-юнацього футболу ФК “Рочин” Назар Білобран робить все для того, щоб юні футболісти стали у майбутньому гравцями високого рівня.

Прес-служба ФК «Рочин»