“РОЧИН”-ДЮСШ №1 – у фінальному етапі

«Рочин-ДЮСШ» №1 двома віковими категоріями вийшов у фінальний етап чемпіонату України з футзалу.

Надзвичайно приємна звістка надійшла з Рівного. У вирішальній грі лідерів Західної конференції чемпіонату України з футзалу (U-11) команда “РОЧИН”-ДЮСШ №1 на виїзді з рахунком 7:3 перемогла рівненську ДЮСШ №4 Голи забили – Мікітко Олександр – 2, Немирко Руслан, Захарко Богдан, Кузів Данило, Гринах Владислав, Антошик Дмитро. Зважаючи на турнірне становище команд, у цій грі фактично розігрувалося перше місце у нашій Конференції, а разом з ним – єдина путівка у фінальний етап чемпіонату України, який пройде у Харкові. То ж наші хлопці стали переможцями Західної конференції (U-11), здобувши єдину пряму путівку у фінальні змагання.

“РОЧИН”-ДЮСШ №1 (U-15) посів друге місце у Західній конференції, але згідно Регламенту змагань у цій віковій категорії у фінальні змагання виходять дві кращі команди Західної конференції, то ж наші хлопці 2003/2004 р. н. теж виступатимуть у фіналі, який пройде у Івано-Франківську. Варто відзначити роботу наших тренерів, а саме Володимира Сементуха та Миколу Степованого, які досягли значних успіхів у роботі з своїми вихованцями.

Стосовно команди “Рочин”-ДЮСШ “Буг” (Сокаль), яка виступає в чемпіонаті України (U-13), то підопічні Сергія Матвєєва також претендують на вихід у фінальний етап, перебуваючи серед лідерів. Змагання в Конференції цієї вікової категорії ще тривають.

Дитячі команди “Рочина”, куратором яких є Назарій Білобран, вперше брали участь у чемпіонаті України з футзалу, проте вже зараз можна сказати, що дебют виявився досить вдалим – дві команди вийшли у фінал, де боротимуться за медалі.