“Рочин” – “Калуш”: післямова

Головний тренер «Рочина» Володимир Підкіпняк та наставник «Калуша» Василь Малик поділилися враженнями від товариського матчу, у якому «Рочин» святкував перемогу з рахунком 1:0.

Володимир Підкіпняк, головний тренер ФК “Рочин”:

Сьогодні було дві різні половини гри. У першому таймі краще виглядав “Рочин”, у другому – активніше діяли гравці “Калуша”. У другому таймі ми переглядали нових гравців, тому віддали ініціативу супернику. Ми провели гру з достойним суперником, який показує хороший футбол. ФК “Калуш” очолює кваліфікований та відомий тренер Василь Малик, який має великий досвід роботи. Радує те, що ми сьогодні надійно зіграли у захисті, не пропустивши гол у свої ворота.

Василь Малик, головний тренер ФК “Калуш”:

Гра справила позитивне враження. У першому таймі переглядали нових гравців, адже у нас шість людей на перегляді, ми дали їм можливість пограти. В другому таймі вийшов склад, який вже більше наближений до основного. Сьогодні була динамічна гра на високих швидкостях. Зрозуміло, що були і помилки. Бігати на великому полі краще, ніж у залі, бо у нас нема штучного поля. Щодо нашого суперника, то “Рочин” – хороша команда, яка вміє контролювати м’яч, добре переходить від оборони до атаки і від атаки до оборони. З такою командою приємно грати.