«Рочин» – «Кобра». Прев’ю

У неділю, 26 серпня, “Рочин” у Соснівці зіграє матч 4 туру Аматорської ліги України проти ФК “Кобра” (Острог, Рівненська область). Початок матчу – 16:00.

Соснівчани на старті змагань здобули дві перемоги: з рахунком 3:2 перемогли “Покуття” та 2:1 – ФК “Ужгород”. До гри з “Коброю” “Рочин” підходить у доброму настрої, за всіма параметрами футболу у чвертьфіналі Кубка Львівщини перемігши з рахунком 3:0 “Фенікс-Стефано” (Підмонастир).

Острог – містечко на півдні Рівненщини, відоме своїм Національним університетом “Острозька академія”. Футбольні команди з Острога не мають вагомих здобутків на обласному рівні. Останній успіх команди – друге місце в Чемпіонаті Рівненщини в далекому 1960 році.

Сьогодні ФК “Кобра” виступає в групі “Б” першості Рівненщини і є дебютантом Аматорської ліги України. Основу команди з Острога становлять молоді футболісти. Найбільш відомим гравцем “Кобри” є вихованець донецького “Металурга” Олександр Бегашов.

В Чемпіонаті України серед аматорів “Кобра” стартувала з двох розгромних поразок, вдома поступившись “ОДЕКу” – 0:4 та на виїзді “Покуттю” – 0:6. Перше очко здобула команда з Острога лише в третьому турі, вистоявши на своєму полі у грі з ФК “Ужгород” – 0:0.

Прес-служба ФК «Рочин»