Кубок України. Прев’ю

У середу, 2 травня, «Рочин» в Червонограді на стадіоні «Шахтар» ім. П. Олійника о 17:00 зіграє першу півфінальну гру Кубка України серед аматорів з ФК “ЛНЗ-Лебедин” (Черкаська обл.)

Цього дня уболівальники побачать футбол у виконанні двох сильних команд, адже наш суперник,  “ЛНЗ-Лебедин”,  досить впевнено пройшов усі попередні стадії Кубка, здобувши перемоги в усіх (!) матчах. Свій шлях до півфіналу команда розпочала з попереднього етапу, в рамках якого двічі з рахунком 2:1 перемогла команду “Джуніорс СБ” (Києво-Святошинський р-н, Київська обл.). В 1/16 фіналу «ЛНЗ-Лебедин» вдома 3:0 і 1:0 на виїзді переміг «Світанок-Агросвіт» (Шляхова, Вінницька обл.). У 1/8 фіналу з рахунками 4:2 і 4:0 наші суперники впевнено пройшли команду «Агро-Астра» (Немирівський р-н, Вінницька обл.) Вже весною в 1/4 фіналу команда з Лебедина перемогла у двох іграх липовецький «Факел» (Вінницька обл.) – 2:0 на виїзді і 5:2 вдома.

Нагадаємо, що «Рочин» розпочав боротьбу за Кубок з 1/16 фіналу, де за сумою двох матчів (3:0 і 0:1) переміг ФК «Покуття» (Коломия).  В 1/8 фіналу соснівчани за рахунок забитих голів на виїзді пройшли (0:0 і 2:2) оржівський ОДЕК. А нещодавно «Рочин» у ¼ фіналу за сумою двох матчів (2:0 і 0:0) переміг «Демню».

Довідково

Лебедин – село Шполівського району Черкаської області, в якому проживає приблизно 4600 людей. Футбольний клуб “ЛНЗ-Лебедин” засновано у 2006 році. Однак перші сім років він носив назву “Шпола-ЛНЗ-Лебедин”, тому що частково витрати на команду покривав бюджет Шполянського району. Наразі триразового чемпіона Черкаської області утримує головний спонсор – група компаній LNZ, завдяки якій у 2016 році побудовано “ЛНЗ-Арену” та створено найкращі в області умови для футболістів, тренерів і всіх, хто працює в “ЛНЗ-Лебедині”.

Увесь час свого існування ЛНЗ провів у вищій лізі чемпіонату області, окрім сезону 2013 року. Тоді з деяких сторонніх причин керівництво вирішило не брати участь у вищій лізі. Пониження в класі минуло безболісно – одразу перше місце і повернення в “еліту”.

Першим тренером команди був Петро Славінський, який очолював її з 2006 до 2011 року включно. За цей період клуб усього двічі не втрапив до трійки призерів чемпіонату. Двічі виграв “золото”, одне “срібло” і “бронзу”. Зараз Петро Славінський працює з дитячо-юнацькими командами “ЛНЗ” разом із Сергієм Табаченком.

У 2012 році тренером став Василь Гречаний, який незмінно працює до цього часу. У дебютному для себе сезоні він здобув із командою друге місце. За всі роки роботи під його керівництвом команда здобула “срібло”, “бронзу” і по разу стала чемпіоном області у вищій та першій лігах.

У 2017 році ЛНЗ уперше виграв Кубок Черкаської області.

У 2017 році ЛНЗ вдруге поспіль достроково виграв чемпіонат Черкаської області

Команда з Лебедина не виступає в Чемпіонаті України серед аматорів.

Арбітри:

Арбітр – А. Кошура (Чернівці), асистенти – С. Дарійчук (Чернівецька обл.), В. Бамбурак (Чернівці), четвертий арбітр – Б. Грисьо (Львів), спостерігач арбітражу – І. Кувік (Закарпатська обл.)

В іншій півфінальній парі зустрічатимуться ВПК-Агро (Шевченківка, Дніпропетровська обл.) – Вікторія (Миколаївка, Сумська обл.) Матчі-відповіді відбудуться 9 травня.

Прес-служба ФК «Рочин»