«Рочин» – «Малинськ». Прев’ю

У середу, 7 березня, “Рочин” зіграє товариську гру з ФК “Малинськ”. Гра відбудеться у Винниках на стадіоні імені Б. Маркевича, початок – 13:30.

ФК “Малинськ”, як і “Рочин”, виступає в чемпіонаті України серед аматорів. Після першого кола наш суперник посідає четверту сходинку у турнірній таблиці, а “Рочин”, як відомо, – першу. Гра першого кола між “Рочином” і “Малинськом, яка відбулася 10 вересня у Соснівці, пройшла у цікавій боротьбі. Лише на останніх хвилинах гри гол Юрія Яструба приніс соснівчанам вольову перемогу – 2:1. Що стосується чемпіонату Рівненщини, то “Малинськ” здобув срібні медалі, поступившись першим місцем ОДЕКу.

ФК “Малинськ” готується до сезону 2018 через призму участі у турнірі пам`яті Ернеста Юста, в якому вже команда з Рівненщини зіграла чотири гри. В стартовому поєдинку групового турніру “Малинськ” переміг з рахунком 4:1 команду “Юність” Гійче. У другому турі “Малинськ” розгромив 9:0 сокільницький “Сокіл”. У третьому матчі групового турніру команда зіграла в нічию 1:1 з ФК “Фенікс-Стефано-2” (Підмонастир). Посівши перше місце у своїй групі, в 1/16 фіналу Турніру пам`яті Ернеста Юста “Малинськ” переміг “Карпати” (К.-Бузька) – 3:0.