«Рочин» – «Малинськ». Прев’ю

У неділю, 10 вересня, соснівський «Рочин» зіграє у матчі 5 туру чемпіонату України з футболу серед аматорів. У Соснівці на домашньому стадіоні «Шкільний» команда Володимира Підкіпняка прийме ФК «Малинськ» з Рівненської області.

І «Рочин», і «Малинськ» вдало стартували в аматорському чемпіонаті, здобувши в трьох іграх сім очок. Зважаючи на це, гра між цими командами стане центральною в групі «1». Цього року «Рочин» і «Малинськ» вже зустрічалися між собою в рамках чемпіонату України серед аматорів, щоправда у сезоні 2016/17. Тоді в Малинську сильнішим був «Рочин» – 3:1.

По ходу гри соснівчани поступалися в рахунку, але спочатку Микола Богданов з пенальті зрівняв рахунок, а в другому таймі два голи забив Юрій Яструб.

Минулої середи, 6 вересня, «Рочин» провів важку гру у Підмонастирі, перемігши, нагадаємо, «Фенікс-Стефано» з рахунком 2:1. А перед цим поєдинком була перемога над командою «Погонь» (Львів) – 1:0.

Можна припустити, що «Рочин» вийшов, як кажуть, на пік своєї форми. Бомбардирські якості демонструє Іван Данилюк, майже відновився після травми Андрій Кохман, а також прийшли в команду нові гравці, які мають підсилити «Рочин».

Не варто сумніватися, що стратег і тактик Володимир Підкіпняк налаштує команду на позитивний результат у грі з «Малинськом». Головне, що «Рочин» зараз демонструє яскраву атакувальну гру, а як відомо коли є гра, то результат приходить.

Прес-служба ФК «Рочин»