«Рочин» – ОДЕК. Прев’ю

У неділю, 20 серпня, соснівський «Рочин» знову вийде на футбольне поле радувати своїх вболівальників. В рамках третього туру чемпіонату України серед аматорів наша команда прийматиме добре знайомий футбольний клуб ОДЕК з Оржева, що у Рівненській області.

Зважаючи на турнірну таблицю групи 1, між собою зійдуться перша та третя команда поточної турнірної таблиці. Після двох турів соснівчани, набравши шість очок з шести можливих, її очолюють, натомість ОДЕК у своєму активі має на два очки менше (нічия по перемога).

Про важливість матчу для обох команд говорити зайве. «Рочин» у разі перемозі зможе відірватися від потужного суперника на 5 очок, натомість ОДЕК у разі перемоги зможе обійти «Рочин» в турнірній таблиці. Нічия, мабуть, таки більше влаштує гостей, оскільки у Соснівці забрати очки у господарів буде за честь будь-якій команді.

В рамках чемпіонату та Кубка України серед аматорів «Рочин» та ОДЕК уже зустрілися більш, ніж достатньо. Зважаючи на це, обидва колективи прекрасно знають один одного, а відтак у який футбол грають обидва суперники відомо усім. І можна не сумніватися, що у майбутньому поєдинку кожна з команд намагатиметься використати свої козирі. Ймовірно, «Рочин» гратиме у швидкісний футбол обома флангами, а гравці ОДЕКа зроблять ставку на силовий футбол з верховою боротьбою. Зважаючи на габарити гравців з Оржева, саме такий футбол є найбільше успішнішим для цієї команди.

Від останнього очного протистояння «Рочина» та ОДЕКа в обох командах відбулися деякі кадрові зміни. Склад ОДЕКа покинули Олександр Апанчук, Роман Воробей, Віталій Груша та Юрій Осташевський. Багаторічний капітан та центральний захисник команди Сергій Чикалюк-Козакевич, зазнавши важкої травми, на сезон навіть не був заявлений. Юрій Зарчук, не витримавши конкуренції, також покинув команду. Ще один гравець Володимир Поліщук схоже таки тепер працюватиме в команді лише помічником головного тренера. Щодо поповнень в ОДЕКу, то їх також достатньо. Склад команди поповнили Тарас Гриб, Вадим Ящук, Роман Дацюк, Віталій Богданов та Олег Кошка.

У «Рочині» слід відзначити повернення в команду креативного півзахисника Віталія Кашуби та нападника Івана Данилюка. Окрім них, команду поповнили молоді та перспективні гравці – Олег Галянт та Василь Штандер.

У якій команді відбулися зміни на краще, і хто на даний момент є сильнішим, покаже лише гра. Для соснівського «Рочина» протягом останніх семи днів вона буде уже третьою офіційною. Після перемоги в Ужгороді на місцевим «Минаєм» (1:0) та розгрому «Демні» (4:1) підопічні Володимира Підкіпняка зроблять усе можливе, щоб продовжити свою переможну серію після літньої відпустки.

У перерві матчу «Рочин» – ОДЕК за ініціативи керівництва клубу, а саме президент Ігоря Смолинця та віце-президента Олега Смолинця,  відбудеться традиційний футбольний конкурс для вболівальників. Переможці конкурсу отримають цінні подарунки з символікою футбольного клубу.

Прес-служба ФК «Рочин»