«Рочин» – «Погонь». Прев’ю

У середу, 30 серпня, соснівський «Рочин» зіграє ще один календарний матч чемпіонату Львівщини. Суперником нашої команди буде львівська «Погонь». Матч юнацьких та дорослих складів обох команд відбудеться на стадіоні «Шкільний» у Соснівці. Початок матчу юнацьких складів о 15:00, а дорослих о 17:00.

Соснівський «Рочин» поступово піднімається в турнірній таблиці чемпіонату області, здобуваючи перемоги та демонструючи результативну гру. Домашня гра з командою «Погонь» (Львів) відбудеться на фоні важкої перемоги в Гійче.

Гра першого кола «Погонь» – «Рочин» завершилася впевненою перемогою соснівчан. Протягом усієї гри гості володіли повністю територіальною та ігровою перевагою. Цікаво, що навіть вийшовши вперед з рахунком 2:0, «Рочин» продовжував атакувати, застосовуючи так званий тотальний пресинг.

На 8-ій хвилині першого тайму Андрій Кохман чудово скинув м’яч головою в район одинадцятиметрової позначки, звідки у карколомному стрибну красивий гол забив Олександр Портянко. Могли соснівчани закріплювати перевагу ще у першому таймі, але свої моменти не використали Андрій Дева та Назар Цюпка. На 58-ій хвилині зразкову комбінацію розіграли Андрій Дева та Максим Болкіт, після чого Дева влучним ударом подвоїв рахунок.

Минулої неділі ФК «Погонь» зазнав поразки від «Миколаєва» – 0:3. Зважаючи на це, львівській команді уже нема куди відступати. Ймовірно таки, на «Рочин» в команди уже буде зовсім інший настрій, оскільки відібрати у нього очки та ще й на його полі – це завжди почесно.

Для гравців «Рочина» на цей матч завдання ідентичні, як на попередні поєдинки: не допустити недооцінку суперника, намагатись забити швидкий гол та довести на футбольному полі свій вищий клас над суперником.

Прес-служба ФК «Рочин»