«Рочин» пройшов «Покуття»

Програли битву, але виграли війну

Соснівський «Рочин» – в 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів. За підсумками двох матчів наша команда пройшла «Покуття» з Коломиї. Після домашньої перемоги з рахунком 3:0 у матчі-відповіді «Рочин» поступися з рахунком 0:1. У матчі 1/8 фіналу «Рочин» зіграє з оржівським «ОДЕКом». Базовими датами проведення матчів цієї стадії будуть 4 та 11 жовтня. Хто буде господарем першого матчу, стане відомо під час жеребкування у п’ятницю, 22 вересня.

Після домашньої перемоги «Рочина» над «Покуттям» з рахунком 3:0 стало зрозуміло: клас команди Володимира Підкіпняка не дозволить супернику відіграти такий гандикап у себе вдома перед своїми вболівальниками. Хто б що не казав, але досвіду команді Любимира Корнути наразі бракує. «Покуття» лише адаптовується у чемпіонаті України серед аматорів, а відтак перемоги цієї команди ще попереду.

Зважаючи на щільний графік «Рочина», а саме три матчі протягом семи днів, головним завданням для команди Володимира Підкіпняка у Коломиї було здобути такий результат, який би дозволив команді пройти у наступний раунд. З цим завданням соснівчани впоралися, хоча і поступилися з рахунком 0:1, пропустивши гол наприкінці зустрічі.

Іншими словами, «Рочин» програв виїзну битву, але завдяки чудовій домашній перемозі з рахунком 3:0 у Кубку України серед аматорів пройшов далі. Можливо, у Коломиї «Рочин» показав свій далеко не найкращий матч у цьому сезоні, однак найважливіше те, що команда пройшла далі. Для тренерського штабу команди на чолі з Володимиром Підкіпняком головним завданням у найближчий час буде проаналізувати матч у Коломиї, зробити належні висновки, а також як слід підготуватися до суботнього матчу чемпіонату України серед аматорів. У суботу, 23 вересня, «Рочин» на виїзді зіграє з ФК «Хмельницький». Початок матчу у Хмельницькому на стадіоні «Поділля» – 16:00.

Фото з матчу дивіться за ЦИМ посиланням.

Прес-служба ФК «Рочин»