Поразка у півфіналі (відео)

Соснівський «Рочин» припинив боротьбу за Кубок України у півфіналі турніру. У матчі-відповіді у Лебедині «Рочин» поступився з рахунком 0:1 і за підсумками двох матчів з рахунком 0:2 поступився супернику з Черкаської області.

Кажуть, що історія має властивість повторюватися, І з цією тезою важко не погодитися. Адже і в першій, і в другій іграх “ЛНЗ-Лебедин” використав свій чи не єдиний шанс відзначитися. І в першому, і в другому матчі голом відзначився гравець команди з Лебедина Віталій Грицай, який в обох випадках продемонстрував хорошу індивідуальну майстерність. Соснівчан ж підвела реалізація гольових моментів. В Лебедині, наприклад, Назар Цюпка мав дві хороші можливості відзначитися: у першому таймі його удару ногою забракло сили, а в другому – ефектний удар головою Назара парирував воротар господарів поля Дмитро Козаченко.

Тепер соснівчани сконцентрують увагу на виступах у Чемпіонаті України серед аматорів. Найближча гра – у неділю, 13 травня. “Рочин” у Соснівці прийматиме ФК “Хмельницький”. Початок – 17:00.

Аматорський кубок України, 1/2 фіналу

Матч-відповідь, перша гра 1:0. 9 травня, Лебедин, ЛНЗ-Арена 16:00

“ЛНЗ-Лебедин” (Лебедин) – “Рочин” (Соснівка, Львівська обл.) 1:0 (0:0). Перший матч – 1:0

Гол: Грицай (55)

Попередження: Богданов, Данилюк, Ліщук

Арбітри: Сахно О.С. (Київська обл.),

Асистенти арбітра: Зоренко Ю.В. (Київ),  Старча С.В. (Київ)

Четвертий арбітр: Труба С.В. (Черкаська обл.)

ЛНЗ: Козаченко – Листопад, Кондратюк, Калініч, Парфьонов – Коломієць, Гуд (Тубольцев 70), Грицай (Боровик 78), Вакуленко (Дєдов 75), Султанов – Литовчак (Охременко 46, Алєксандров 90)

Рочин: Коваленко – Васюта, Іванишин, Портянко, Дмитрух, Богданов, Кохман, Цюпка (Болкіт, 60), Данилюк (Дева, 75), Ліщук (Набізада, 80), Кашуба (Найдишак, 60)