Матч 15 туру. Прев’ю

Лідер Групи “1” Чемпіонату України серед аматорів “Рочин” у неділю, 13 травня, у Соснівці зіграє з ФК “Хмельницький”. Початок матчу – 17:00.

Для “Рочина” гра з ФК “Хмельницький” вже буде п’ятою за останні 15 днів, тому, звичайно, соснівчани в цьому матчі гратимуть під впливом деякої втоми. Проте відповідальність за результат ніхто з них не зніматиме. “Рочин” в цьому матчі влаштує лише перемога, адже команда веде боротьбу за перше місце у Групі “1” Аматорської ліги. Гра першого кола між цими командами закінчилася нульової нічиєю. Не буде вона легкою, мабуть, для “Рочина” і цієї неділі.

Щодо хмельницької команди, то вона не відзначається хорошими результатами у Чемпіонаті України серед аматорів, перебуваючи на восьмому місці у турнірній таблиці. Головною “родзинкою” є не гра ФК “Хмельницький”, а головний тренер команди Олександр Алієв – екс-гравець національної збірної України. Найкращими бомбардирами ФК “Хмельницький” є Артем Гайдаш та Артем Панасенков, які забили в Аматорській лізі по чотири голи.

Результати наших суперників у весняній частині чемпіонату:

ФК Хмельницький – ФК Малинськ – 1:4

Нива – ФК Хмельницький – 1:2

ФК Хмельницький – ФК Калуш – 1:2

В 15 турі Групи 1 зустрічаються:

ФК Калуш – Нива

Рочин – ФК Хмельницький

ФК Минай – Кристал

Покуття – ФК Малинськ

Арбітри матчу РОЧИН – ФК ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ:

Арбітр – Дьордь Н. В. (Ужгород)

Асистенти – Дмитрук А. В. (Луцьк), Дрикін В. Ю. (Рівне)

Четвертий арбітр – Федьків О. В. (Львів)

Спостерігач арбітражу – Байсарович А. В. (Луцьк)

Прес-служба ФК «Рочин»