«Рочин» – «Юність». Прев’ю

У середу, 17 жовтня, у Соснівці відбудеться перший матч 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів, у якому «Рочин» прийме «Юність» з Верхньої Білки. Матч у Соснівці на стадіоні «Шкільний» розпочнеться о 16:00.

Хто б що не говорив перед цим протистоянням, величезна ймовірність того, що у цій парі усе вирішить матч-відповідь, який відбудеться через тиждень у Верхній Білці. 17 жовтня команди зіграють лише «перший тайм» цього протистояння.

Не так давно «Рочин» та «Юність» зустрічалися у півфіналі Кубка Львівщини. Нагадаємо, у цьому матчі наша команда святкувала вольову перемогу з рахунком 2:1. Для обох команд цей поєдинок виявився непростим як і фізично, так і емоційно. Цей матч лише підігрів інтерес до майбутнього протистояння цих команд у Кубку України.

Те, що завтра летітимуть іскри на стадіоні «Шкільний», сумнівів немає. Цей матч буде цікавим для вболівальників, але водночас дуже складним для футболістів та тренерів.

Що цікаво, матч «Рочин» – «Юність», як і матч «Вотранс» (Луцьк) – СКК «Демня» будуть останніми в 1/8 фіналу Кубка України. Шість з восьми учасників чвертьфіналу уже відомі. Це «Авангард» (Бзів, Київська обл), «Факел» (Липовець, Вінницька обл), «Авангард» (Корюківка, Чернігівська обл), ФК «Вовчанськ» (Харківська обл), ФК «Дніпро» та ЛНЗ-Лебедин (Лебедин, Черкаська обл).