“Нашу гру оцінять вболівальники”

Анатолій Коваленко – не тільки багаторічний гравець соснівського «Рочина», а ще й капітан команди. З теперішнього складу він є одним з найдосвідченіших гравців команди, а відтак основний склад «темно-синіх» майже неможливо уявити без нього. У цьому сезоні Анатолій Коваленко пройшов з командою різні футбольні етапи, а найважливіше те, що з оптимізмом дивиться у майбутній сезон. Про це та інше воротар розповів в інтерв’ю прес-службі клубу.

-Анатолію, чи встигли засумувати за футболом під час літньої відпустки?

-Мабуть, правильніше буде сказати, що трішки від нього відпочили. Перед відпусткою наша команда провела багато матчів у різних турнірах, а тому відпочинок був потрібен не тільки для футболістів, а й для тренерів, керівників клубу, а ще й для вболівальників. Перш за все для того, що ми змогли переосмислити свою гру і набратися моральних сил на майбутні матчі. Приємно те, що за цей період вболівальники встигли засумувати за футболом і на матч проти «Покуття» їх прийшло доволі багато.

-«Рочину» їх вдалося потішити як і грою, так і результатом.

-Грою, можливо, не повністю, а результатом стовідсотково. Гра для нас складалося по-різному, оскільки суперник – доволі непогана команда, яка аж ніяк не загубиться в аматорській лізі. «Покуття» багато грало на збереження м’яча, у відборі хлопцям було непросто, але важливо те, що вони впоралися зі своїм завданням.

-Команді вдалося переламати суперника у другому таймі.

-Провали кінцівку першого тайму і зрозуміли, що так грати перед своїми вболівальниками ми не маємо права. На другий тайм ми вийшли уже іншою командою і результат не забарився. Думаю, від гри у другому таймі наші вболівальники отримали задоволення. Можливо, нам вдавалося далеко не все, оскільки це була перша гра після відпустки, однак важливо те, що перемогли хорошого суперника і стартували з перемоги. Мабуть, у цьому матчі ми показали непоганий рівень гри, однак його оцінять наші вболівальники у майбутніх матчах.

-У цьому матчі за «Рочин» дебютували одразу твоє новачків. Чи знайшли з ними порозуміння?

-Якщо говорити про Віталія Кашубу, то він новачок лише формально. У Соснівці він багато грав, тому кухню нашого клубу і всіх гравців він знає дуже добре. Приємно, що він відзначився гольовою передачею вже у першому поєдинку. Такого креативного гравця нам бракувало у першому колі. Нападник Іван Данилюк у цьому матчі не грав, але його назвати новачком також язик не повернеться. В інших новачків, які вийшли на заміну (Олег Галянт та Василь Штандер), думаю, ще усе попереду.

-Як оціниш свою гру у цьому матчі?

-Оскільки пропустив гол, то не відмінно (сміється). Найважливіше те, що перемогла команда.

-Наступний суперник у чемпіонаті України серед аматорів – закарпатський «Минай». Що тобі відомо про цю команду?

-Як і усім людям, які цікавляться футболом, відомо, що там грає Михайло Кополовець (сміється). Не знаю скільки точно людей ходить на футбол в Ужгороді, але спрогнозую, що поява в команді цього гравця підвищила інтерес до вболівальників. В аматорському чемпіонаті України слабких команд немає. Якщо відверто, то кожен може обіграти кожного і не важливо чи вдома, чи на виїзді. Думаю, що «Минай» – команда хорошого рівня, але відповіді на усі питання дасть лише гра. До цього матчу ми налаштовуємося дуже відповідально і лише на перемогу.

-Після матчу з «Минаєм» у «Рочина» непростий матч чемпіонату Прем’єр-ліги Львівщини проти «Демні».

-До непростого календаря ми уже звикли. Грати два три матчі на тиждень уже не новина. Найважливіше те, щоб в команді не було травмованих гравців і ті гравці, які зараз не грають через ушкодження, повернулися до тренувань в загальній групі. Знаю, що «Демні» також буде непросто у цьому матчі, оскільки команду переслідує серія невдач і матч з нами – це шанс для них реабілітуватися перед власними вболівальниками. Втім, чужі проблеми нас не цікавлять. Ми зробимо все для того, що продовжити боротьбу за найвищі місця у чемпіонаті Львівщини.

Прес-служба ФК «Рочин»