«Ужгород» – «Рочин». Прев’ю

У неділю, 12 серпня, “Рочин” зіграє на виїзді матч 2 туру Чемпіонату України серед аматорів проти ФК “Ужгород”. Матч відбудеться в Ужгороді на стадіоні “Автомобіліст” (на фото). Початок – 18:00.

Нагадаємо, що у першому турі Чемпіонату “Рочин” вдома переміг “Покуття” – 3:2. ФК “Ужгород” перший тур пропускав. У середу, 8 серпня, “Рочин”, як кажуть, провів тренування з підвищеною відповідальністю – в рамках 1/8 фіналу Кубка Львівщини на виїзді 2:0 здолав команду “Сокіл” (Великі Глібовичі).

Щодо ФК “Ужгород”, то ця команда в 2015 і 2016 роках здобувала золоті медалі Чемпіонату та Кубок Закарпаття. Зараз відбулося значне омолодження колективу. На сьогодні середній вік гравців “Ужгорода” – 21 рік. Після першого кола вищої ліги Чемпіонату Закарпаття “Ужгород” посідає третє місце у турнірній таблиці.

ФК “Ужгород” вперше стартує в Аматорській лізі. В майбутньому наші суперники планують виступати у другій лізі Чемпіонату України. Зараз відбувається реконструкція стадіону “Автомобіліст”, щоб він відповідав вимогам професійної ліги.

Матч судитиме бригада арбітрів у такому складі:

Арбітр: Заліський І. П. (Івано-Франківськ)

Асистенти арбітра: Бамбурак В. Б. (Чернівці), Микитин П. М. (Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Рошко О. М. (Закарпатська обл.)

Спостерігач арбітражу: Байсарович А. В. (Луцьк)

В 2 турі Групи “1” зустрічаються:

11 серпня

ОДЕК (Оржів) – СК Хмельницький

Покуття (Коломия) – Кобра (Острог)

12 серпня

Карпати (Галич) – ФК Малинськ

Кристал (Чортків) – ФК Тернопіль-ДЮСШ

ФК Ужгород – Рочин (Соснівка)

Прес-служба ФК «Рочин»