ФК «Калуш» – «Рочин»: прев’ю

У святкову для України суботу, 14 жовтня, соснівський «Рочин» зіграє на виїзді з ФК «Калуш» матч 8 туру чемпіонату України серед аматорів. Гра відбудеться на місцевому стадіоні «Хімік». Початок матчу – 15:00. Соснівчани на сьогодні очолюють турнірну таблицю групи «1», маючи у активі 14 очок після шести ігор. ФК «Калуш», маючи 7 очок, ділить п’яте-шосте місця з теребовлянською «Нивою».
«Рочин» провів у середу досить важку кубкову гру в Оржеві, то ж часу на відновлення у підопічних Володимира Підкіпняка буде зовсім мало. До речі, нашому молодому та перспективному тренеру Володимиру Підкіпняку протистоятиме дует досвідчених тренерів «Калуша» – Степан Матвіїв та Михайло Савка, які відомі не лише своїми виступами на високому рівні в ролі гравців, але й мають досвід тренерської роботи у відомих клубах: «Чорноморець» (Одеса), «Металург» (Донецьк), «Габала» (Азербайджан)…

Щодо ФК «Калуш», то команда повернулася цього року в аматорську Лігу України після 22-річної перерви. У сезоні 2017/2018 в активі команди мінімальні перемоги 1:0 у іграх з «Нивою» (Теребовля) та ФК «Хмельницький», а також нічия 2:2 з ФК»Минай».

ФК «Калуш» цієї осені поповнили такі гравці як Микола Квасний («Ворскла» Полтава), Остап Пульків (ФК «Карпати» Болехів), Святослав Турок (ФК «Карпати» Болехів), Ярослав Матвіїв (ФК «Львів») та голкіпер Іван Піцан (ФК «Оболонь-Бровар»). Повернувся після зіграного сезону за ФК «Бурштин» Андрій Драган, який в період виступів за клуб був одним з лідерів команди на полі. У клубі відзначають і молодих футболістів: Владислав Гончар, Святослав Пробоїв, Дмитро Мельничук…

Матч ФК «Калуш» – «Рочин» повинен стати справжньою насолодою для вболівальників. Можна не сумніватися у тому, що обидві команди для перемоги докладуть максимум зусиль.

Суддівські призначення на матч «Калуш» – «Рочин»:
Арбітр: Маковій Є. В. (Чернівецька обл.); Асистенти: Горбатюк О. І. (Чернівці), Бельзецький В. М. (Тернопіль); четвертий арбітр: Заліський І. П. (Івано- Франківськ); суддівський спостерігач: Буковецький Р. Й. (Закарпатська обл.)

У неділю, 15 жовтня, в нашій групі будуть зіграні також інші матчі 8 туру:
ФК «Малинськ» – ОДЕК (Оржів)
ФК «Хмельницький» – ФК «Минай»
«Нива» (Теребовля) – «Покуття» (Коломия)

Прес-служба ФК «Рочин»