ФК «Хмельницький» – «Рочин». Прев’ю

У суботу, 23 вересня, соснівський “Рочин” зіграє на виїзді з ФК “Хмельницький” в рамках 6 туру Аматорської ліги України. Гра пройде на головній спортивній арені Хмельницької області – стадіоні “Поділля”. Початок – 16:00.

Повернувшись в середу пізно ввечері після кубкової гри у Коломиї, “Рочин” в п’ятницю виїхав у Хмельницький уже на гру чемпіонату. Зважаючи на це, часу для перепочинку практично не було. Але такі обставини – не новинка для нашої команди, адже уже не перший  рік поспіль “Рочин” проводить по дві-три гри на тиждень.

Можна не сумніватися, що головний тренер “Рочина” Володимир Підкіпняк підготує фізично і стратегічно команду до в важливої гри в Хмельницькому. В хорошій формі знаходяться гравці атакуючої ланки команди – Андрій Кохман, Іван Данилюк, Віталій Кашуба. Найменше пропустив серед команд групи “1 і захист “Рочина” (два голи). Зважаючи на це, підстави для надії на сприятливий результат у Хмельницькому є.

Наш суперник, ФК “Хмельницький”, в Аматорській лізі поки що зіграв лише три гри: перемогли 4:1 чортківський Кристал, зіграли в нічию 1:1 в Малинську та поступилися вдома «Ниві» з Теребовлі – 1:2.

Матч обслуговуватимуть: Арбітр: Байдюк М. Ю. (Чернівецька обл.), асистенти: Горбатюк О. І. (Чернівці), Макарець О. І. (Житомир), Вєтров О. В. (Хмельницький)
Спостерігач арбітражу: Козачук Ю. П. (Вінниця)

Становище лідерів: 
1. “Рочин” (Соснівка) 4/10
2. “ОДЕК” (Оржів) 5/9
3. ФК “Малинськ” 4/7
4. “Нива” (Теребовля) 4/7

24 вересня, в неділю, також гратимуть в 6 турі:
Кристал (Чортків) – ФК Минай
ФК Малинськ – Покуття (Коломия)
Нива (Теребовля) – ФК Калуш

Прес-служба ФК «Рочин»