«Хмельницький» – «Рочин». Прев’ю

У неділю, 2 вересня, “Рочин” на виїзді зіграє матч 5 туру Чемпіонату України серед аматорів з СК “Хмельницький”. Матч відбудеться на стадіоні “Поділля” (на фото). Початок – 17:00.

СК “Хмельницький” досить невдало стартував в Чемпіонаті України, здобувши лише одне очко, зазнавши при цьому трьох розгромних поразок. В цьому, мабуть, і немає нічого дивного, адже в складі СК “Хмельницький” виступають молоді футболісти. За словами тренера наших майбутніх суперників Миколи Федорка, в його команді прагнуть награвати талановиту молодь, у якої дуже мало шансів проявити себе у професійному футболі, СК “Хмельницький” – це перехідний етап для місцевих гравців з аматорського до професійного рівня.

“Рочин”, стартувавши з трьох перемог, безумовно, є фаворитом матчу у Хмельницькому. Поки що в Чемпіонаті України серед аматорів соснівчани демонструють результативний футбол: команда забиває в середньому три голи за гру. Тому найближчої неділі надіємося на результативний футбол у виконанні “Рочина” і на головній спортивній арені Хмельницької області.

У Хмельницькому соснівську команду підтримуватимуть її палкі уболівальники, для яких ФК “Рочин” регулярно організовує поїздки на гостьові матчі.

В 5 турі Групи “1” зустрічаються:

ФК Малинськ – Покуття (Коломия)

Карпати (Галич) – ФК Тернопіль-ДЮСШ

Кристал (Чортків) – ФК Ужгород

Агрон (Великогаївська ОТГ) – ОДЕК (Оржів)

Прес-служба ФК «Рочин»