«Юність» – «Рочин». Прев’ю

У середу, 24 жовтня, на стадіоні ім. Б. Маркевича у Винниках відбудеться матч-відповідь 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів між командами «Юність» (Верхня Білка) та «Рочин» (Соснівка). Початок – 15:00.

Перший матч між цими командами, який відбувся тиждень тому, завершився бойовою нічиєю – 1:1. То ж доля путівки у 1/4 фіналу вирішиться саме у Винниках.

Напередодні і “Юність”, і “Рочин” провели свої офіційні ігри відповідно у чемпіонаті Львівщини та чемпіонаті України серед аматорів. Соснівчани, нагадаємо, поступилися на виїзді у Коломиї з рахунком 0:1 місцевому “Покуттю”, а команда з Верхньої Білки вдома 1:0 перемогла “Думну” (Ременів). Це вже буде третя гра між “Юністю” та “Рочином” за останні два тижні. 11 жовтня “Рочин” на виїзді переміг “Юність” з рахунком 2:1 в рамках півфіналу Кубка Львівщини, здобувши путівку у фінал.

Переможець пари “Юність” – “Рочин” в 1/4 фіналу Кубка України серед аматорів зустрінеться з переможцем пари “Вотранс”(Луцьк) / СКК “Демня”. У першому матчі “Демня” на виїзді розгромила волинян – 3:0.

АРБІТР МАТЧУ: Садковський І. В. (Тернопільська обл.)

АСИСТЕНТИ – Мімнонов О. М. (Тернопіль), Морозюк Б. М. (Івано-Франківськ)

ЧЕТВЕТИЙ АРБІТР: Горошко Б. І. (Львівськаобл.)

СПОСТЕРІГАЧ АРБІТРАЖУ: Лемех Я. Л. (Львів)