«Юність» – «Рочин». Прев’ю

У четвер, 11 жовтня, “Рочин” зіграє півфінальну гру Кубка Львівщини проти команди “Юність” (Верхня Білка) – лідера чемпіонату Львівської області. Матч відбудеться у селі Нижня Білка. Початок – 15:00.

У червні 2017 року в рамках чемпіонату Львівщини “Рочин”, як кажуть, на класі переміг на виїзді команду з Верхньої Білки – 1:0. Тоді соснівчани у цій парі виступали очевидними фаворитами. Сьогодні у цій парі умовними фаворитами вже є гравці “Юності”. Цей факт має декілька складових: по-перше, за останні декілька місяців “Рочин” покинули чимало ключових гравців (Дмитрух, Кохман, Данилюк), на яких будувалася гра команди; по-друге, клуб з Верхньої Білка за останній рік, навпаки, підсилився висококласними футболістами, що дозволило “Юності” вийти на перше місце у турнірній таблиці Прем’єр-ліги Львівщини. Цікавий факт, що жодний гравець команди з Верхньої Білки не виступав у складі збірної Львівщини у недавньому Кубку регіонів УЄФА, що свідчить про те, що основу “Юності становлять гравці, які мають досвід виступів серед професіоналів, а цей факт, безумовно, говорить сам за себе…

Звичайно півфінальна дуель саме з одного матчу дещо вирівнює шанси команд, тому гравці “Рочина” докладуть максимум зусиль, щоб потішити грою та результатом своїх найвірніших уболівальників, які разом з командою відвідають матч у Нижній Білці.

Прес-служба ФК “Рочин”