ОДЕК – «Рочин». Прев’ю

У середу, 11 жовтня, «Рочин» зіграє в Оржеві з ОДЕКом матч-відповідь 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів. Початок матчу – 15:00. Нагадаємо, що перша гра, яка проходила минулої середи в Червонограді, завершилася нульовою нічиєю. Команди в цій грі не створили багато гольових моментів, залишивши питання переможця пари відкритим. Гра пройшла практично у рівній боротьбі. Протягом другого тайму падав дощ, командам важко було на мокрому полі продемонструвати якісний футбол, то ж і «Рочин», і ОДЕК в основному зосередилися на захисті власних воріт. Найвдалішу нагоду принести перемогу «Рочину» втратив Максим Болкіт, який на останніх хвилинах гри, пробиваючи з близької відстані, влучив у поперечку воріт суперника.

У неділю команди провели ігри в своїх чемпіонатах, здобувши перемоги на виїзді. «Рочин» без проблем розібрався в Добротворі з місцевим «Енергетиком», а ОДЕК з рахунком 1:0 переміг свого головного конкурента за звання найсильнішої команди Рівненщини – ФК «Малинськ», ставши практично недосяжним для суперників у турнірній таблиці. Отже, в середу в Оржеві на нас чекатиме одна з найголовніших ігор сезону, адже переможець здобуде перепустку в ¼ фіналу Кубка України серед аматорів. «Рочин» у цій грі влаштує і результативна нічия.

Матч обслуговуватимуть:
Арбітр: Панасюк Т. В. (Бердичів). Асистенти арбітра: Макарець О. І. (Житомир), Супрунюк П. А. (Волинська обл.).
Четвертий арбітр: Фірсов М. О. (Рівне).
Спостерігач арбітражу: Найко О. Г. (Тернопільська обл.)