«Рочин» переміг ФК «Львів» U-19

Соснівський “Рочин” провів другий товариський матч в рамках підготовки до нового сезону. Гра між “Рочином” і ФК “Львів” U-19, яка проходила на червоноградському стадіоні “Шахтар” ім. П. Олійника, пройшла у гострій та запеклій боротьбі. Юніори ФК “Львів” намагалися чинити гідний опір старшим та майстернішим гравцям “Рочина”. Тренерський штаб соснівської команди переглянув у цій грі відразу декількох нових гравців. І один з цих футболістів, які перебувають в “Рочині” на перегляді, відзначився у першому таймі голом після ідеального за виконанням пасу Віталія Кашуби. Хоча гравці “Рочина” і створили багато небезпечних моментів біля воріт ФК “Львів” U-19, але гол потенційного новачка “Рочина”, який діяв на вістрі атаки, так і залишився єдиним у цьому матчі.

Отже, “Рочин” здобув другу поспіль перемогу з рахунком 1:0 у період літнього міжсезоння. Наступна товариська гра “Рочина” запланована на неділю, 22 липня, з командою “Волинь” U-19 (Луцьк).