«Рочин» – «Севлюш». Прев’ю

У середу, 19 вересня, у Соснівці відбудеться повторна гра 1/16 фіналу Кубка України серед аматорів між командами “Рочин” (Соснівка) та “Севлюш” (Виноградово, Закарпатська обл.). Початок – 16:00.

Нагадаємо, що тиждень тому, 12 вересня, у першій грі між цими командами перемогу святкував “Севлюш” – 1:0.

Варто відзначити, що вже у 1/16 фіналу жереб звів соснівську команду з досить сильним суперником – ФК “Севлюш”, який на сьогодні є беззаперечним лідером чемпіонату Закарпатської області. “Севлюш” має досить збалансований склад команди в усіх лініях. В першому матчі гравцям “Рочина” було доволі непросто протистояти високим і атлетичним гравцям команди з Виноградово.

Адріан Пуканич, у минулому гравець національної збірної України, донецького “Шахтаря”, полтавської “Ворскли”, маріупольського “Іллічівця”, є головною зіркою “Севлюша”. Він є лідером атак “Севлюша”, але в першому матчі гравці “Рочина” зуміли його фактично виключити з гри. Головному тренеру “Рочина” Володимиру Підкіпняку у цьому двобої протистоїть на тренерському містку доволі відома фігура в українському футболі – Валентин Слюсар, головний тренер “Севлюша”, який має за своїми плечима не лише 245 матчів у вищій лізі чемпіонату України, але і матчі в складі нацональної збірної України проти збірних Англії та Норвегії.

Перебіг подій у першому матчі залишає соснівчанам перед матчем-відповіддю непогані шанси на вихід у 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів, адже матч у Виноградові пройшов практично у рівній боротьбі. У першому таймі соснівчани мали чимало нагод відкрити рахунок у матчі, але натомість на 41 хвилині пропустили не зовсім логічний гол.

Отже, запрошуємо вболівальників підтримками «Рочин» у середу, 19 вересня, у важливій кубковій грі проти ФК «Севлюш».