Вольова перемога в Ужгороді (ВІДЕО)

Соснівський «Рочин» здобув другу поспіль перемогу у чемпіонаті України серед аматорів. Команда Володимира Підкіпняка здобула непросту і водночас вольову перемогу в Ужгороді над місцевим футбольним клубом. Невдало розпочавши поєдинок, соснівчани знайшли в собі сили переламати хід поєдинку і довести свій вищий клас над суперником – 2:1.

Молодий та амбітний ФК «Ужгород» лише розпочинає творити нову історію клубу, а відтак чемпіонат України серед аматорів для цієї команди є новим випробуванням. З соснівським «Рочином» ФК «Ужгород» ще ніколи не зустрічався, а відтак інформації про цю команду у Володимира Підкіпняка, головного тренера «Рочина», було не так багато.

Головної болі тренеру фаворита матчу додавав ще й той факт, що перед поєдинком захворів Олександр Портянко, а ще один центральний захисник Павло Іванишин пропускав матч через травму. Зважаючи на це, у центрі захисту «Рочина» вперше у цьому сезоні зіграли Юрій Заліпа та Микола Богданов.

Сам поєдинок для «Рочина» розпочався так, що гірше й годі придумати. На 10-ій хвилині першого тайму гості поступалися з рахунком 1:0. Гравець «Ужгорода» Вадим Селещук був першим, хто зумів погасити «пожежу» у штрафному майданчику «Рочина» після подачі з кутового.

Забивши гол, команда Мирослава Бабяка не збавила оборотів і робила усе можливе для того, щоб розвинути свою перевагу. Якщо відверто, то з перших хвилин поєдинку одразу й не було зрозуміло хто новачок чемпіонату, а хто один з його фаворитів.

Втім, невдалий старт поєдинку соснівчани зуміли компенсувати. Гравці «Рочина» поступово взяли гру під свій контроль і повністю заволоділи ігровою та територіальною ініціативою. Загалом друга половина першого тайму пройшла повністю під диктовку гравців «Рочина», а відтак забитий «Рочином» гол у відповідь особливо нікого не здивував.

Перший гол гостей – багатоходова комбінація, яка завершилася вдалим вибиванням в центр поля м’яча Анатолія Коваленка, де Олексій Найдишак, вдало обігравшись з партнером, обіграв кількох захисників та віддав передачу на Максима Болкіта, а той вдало прострілив на дальню штангу. Новачку «Рочина» Сергієві Мельнику нічого не залишалося робити, як результативно замкнути дальню штангу.

Забитий гол прогнозовано додав ще більше впевненості гравцям «Рочина». При певному збігу обставин «Рочин» ще у першому таймі міг виходити вперед, проте останній пас на завершальній стадії атаки бажав бути кращим.

Початок другого тайму запам’ятався одним з небагатьох небезпечних моментів, який створили господарі. У цьому епізоді «Рочину» відверто поталанило, оскільки гравець господарів Михайло Дудаш у боротьбі з захисником пробив невдало.

Натомість «Рочин» свій черговий шанс в атаці зумів використати сповна. Роман Васюта вдало зіграв головою після передачі з штрафного від Олега Домальчука. Васюта на долі секунди випередив воротаря «Ужгорода» Юрія Славіка і головою переправив м’яч у у ворота.

Рахунок 2:1 повністю відповідав перебігу подій на полі у другому таймі. «Рочин» перемагав суперника на класі і при першій можливості команда з Соснівки за підтримки своїх вболівальників бігла забивати втретє.

Освіжили гру «Рочина» в атаці і нові футболісти. Володимир Підкіпняк уже традиційно зробив кілька замін у другому таймі, натомість у тренера Ужгорода Мирослава Бабяка не знайшлося достойних замін для того, щоб щось змінити у цьому поєдинку.

Молоді гравці «Ужгорода» як не старалися, врятуватися від поразки вони не зуміли. Та й відверто «Рочин» був ближчим до третього гола, аніж суперник до другого.

Перемігши на виїзді ФК «Ужгород» з рахунком 2:1, «Рочин» разом з добре знайомим ОДЕКом очолив турнірну таблицю групи 1 чемпіонату України серед аматорів.

Чемпіонат України серед аматорів. Група 1. 2 тур

ФК «Ужгород» – ФК «Рочин» (Соснівка) – 1:2 (1:1)

Голи: Селещук Вадим, 10 – Мельник Сергій, 40; Васюта Роман, 60.

Ужгород. Стадіон «Автомобіліст». 12 серпня. 30 градусів тепла. 800 глядачів.

Арбітр – Заліський Іван (Івано-Франківськ).

Асистенти арбітра – Бамбурак Володимир (Чернівці), Микитин Петро (Івано-Франківськ).

Четвертий арбітр – Олександр Рожко (Закарпатська область).

Спостерігач арбітражу – Андрій Байсарович (Луцьк).

Попередження: Бонтей Василь (23 хв.) – Заліпа Юрій (25 хв.).

ФК «Ужгород»: Славік Юрій, Буксар Степан, Бонтей Василь, Селещук Вадим, Дуран Володимир, (Чепа Станіслав, 90+1), Ковач Іван (Ференцик Вадим, 71), Лазар Андрій, Машталір Сергій, Грицькевич Олександр, Кемень Габор, Дудаш Михайло (Предчук Антон, 89).

ФК «Рочин»: Коваленко Анатолій, Домальчук Олег, Заліпа Юрій, Васюта Роман, Богданов Микола, Найдишак Олексій, Яструб Юрій (Набізада Омар, 87), Кашуба Віталій (Дева Андрій, 59; Мартиняк Юрій, 90+2), Болкіт Максим, Мельник Сергій (Самойліч Максим, 73), Цюпка Назарій.